19 Ekim 2016, Çarşamba 16:21:13

Ercan Havalimanı'nda yeni terminal heyecanı

Kıbrıs'taki Ercan Havalimanı'nın yeni terminal binası için temel atma töreni gerçekleştirildi.
  • Burası bitmez. Biterse eski terminalden gelen avantalar kesilir. Baştan sona ne idüğü belirsiz bir ihale. Önüne gelen terminalci oldu.
  • Peki bugüne kadar eski terminalden kazandığınız ve işe şimdi başladığınızdan dolayı hakketmediğiniz gelirler ne olacak? Sermayeyi bunca yıl çalıştırdığınız terminalden çıkardınız. Böyle ballı proje, ancak Kaçaksaray'a yakın olanlara verilir.
  • Bu havalimanında pist doğrultusu sıkıntılı. Batı rüzgarı ile 29 dan kalkan uçak hemen kuzeye dönmek durumunda aksi halde rum kesimine geçer. Bunu nasıl çözerler bilemiyorum. Geniş gövdeli uçaklar için sıkıntı daha fazla.
  • Tarkim öğrencileri olarak bizim paramızı kim verecek?

Kıbrıs'taki Ercan Havalimanı'nın yeni terminal binası için temel atma töreni gerçekleştirildi.

Törene Türkiye'den Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Funda Ocak, T&T Ercan Havalimanı Genel Müdürü Serhat Özçelik katıldı

Taş Yapı İnşaat'ın yapımını üstlendiği havalimanı için yeni terminal binası ve pist yapımı gerçekleştirilecek. Havalimanına toplamda 250 milyon Euro'luk bir yatırım yapılması planlanırken, yeni terminal binasının da 2018 yılının sonunda açılması bekleniyor.Ercan Havalimanı'nda yeni terminal heyecanı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

LECN ~ 2 yıl önce
Burası bitmez. Biterse eski terminalden gelen avantalar kesilir. Baştan sona ne idüğü belirsiz bir ihale. Önüne gelen terminalci oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
T&T ~ 2 yıl önce
Peki bugüne kadar eski terminalden kazandığınız ve işe şimdi başladığınızdan dolayı hakketmediğiniz gelirler ne olacak? Sermayeyi bunca yıl çalıştırdığınız terminalden çıkardınız. Böyle ballı proje, ancak Kaçaksaray'a yakın olanlara verilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pist ~ 2 yıl önce
Bu havalimanında pist doğrultusu sıkıntılı. Batı rüzgarı ile 29 dan kalkan uçak hemen kuzeye dönmek durumunda aksi halde rum kesimine geçer. Bunu nasıl çözerler bilemiyorum. Geniş gövdeli uçaklar için sıkıntı daha fazla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 2 yıl önce
Tarkim öğrencileri olarak bizim paramızı kim verecek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000