14 Kasım 2010, Pazar 09:01:20

Ercan Havalimanı'nda bayram bereketi

Kurban Bayramı nedeniyle KKTC’ye uçuşlar yoğunluk kazandı...
  • biletlerinizi de son güne bırakmadan alırsanız böyle sıkıntı yasamazsınız evet biletler 59.99 sdatısa açılıyo sizde erken alın biletinizi sonraya kalırsanız yüksek alırsınız dolayısıyla
  • önce dediğiniz olay yazdan önce olsa gerek; çünkü haziranda baktığımda 140liraydı. ben gidiş-dönüş-gidiş biletimi 100liraya aldığımı biliyorum.. birçok öğrenci aynı zamanda calısıyor ve çoğu bunun bu durumda olacagınıda farkına varamadı ... KTHY farkı yazan arkadaşa hak veriyorum. belki vergileri dahil en düşük fiyattan biletleri özel havayollarından fazla olsada biri orada denge sağlıyordu. acilen bir havayolu daha lazım milletin cebine uçak kaçmadan once...
  • Önceden bilet alanlar ucuza aldılar. Şimdi baktım, yarın giderseniz Atlasjet'te 490; PGS2de 554 TL'ye gidip dönebiliyorsunuz. 700 TL herhalde en çok tercih edilen saatlerdekilerdir. Bileti önceden almalı arkadaş, öğrenciler de velileri de bunu biliyorlar.
  • Denge unsuru olan ve her zaman yolcularını sevdiklerine taşıyan KTHY ortadan kalktıktan sonra yolcularını sömüren Özel şirketler sormak lazım 59.9 tl lik biletlere ne oldu. Bilet fiatlarından dolayı bayramı sevdiklerimizden uzakta geçirmek zorunda kaldık. Acilen denge unsuru olacak ve taşımacılığı özel sökterin eline brakmayacak bir milli havayolu KKTC için ihtiyaçtır.
Kurban Bayramı dolayısıyla, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki (KKTC) 9 günlük resmi tatil, özellikle iki ülke arasındaki ulaşım trafiğinde önemli bir hareketliliği de beraberinde getirdi.
 
KKTC ve Türkiye arasındaki ulaşımı sağlayan havayolu şirketleri, yoğun yolcu talebi nedeniyle çifte bayram yaşıyor.
 
Sivil Havacılık Dairesi yetkililerinden alınan bilgiye göre, KKTC’ye yolcu taşıyan hava yolu şirketleri Ercan Havaalanı’na dün, 50 defa karşılıklı sefer düzenlerken bugün de 56 kez uçuş yapılması bekleniyor. 
Ercan Havalimanı'nda bayram bereketi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
biletlerinizi de son güne bırakmadan alırsanız böyle sıkıntı yasamazsınız evet biletler 59.99 sdatısa açılıyo sizde erken alın biletinizi sonraya kalırsanız yüksek alırsınız dolayısıyla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
önce dediğiniz olay yazdan önce olsa gerek; çünkü haziranda baktığımda 140liraydı. ben gidiş-dönüş-gidiş biletimi 100liraya aldığımı biliyorum.. birçok öğrenci aynı zamanda calısıyor ve çoğu bunun bu durumda olacagınıda farkına varamadı ... KTHY farkı yazan arkadaşa hak veriyorum. belki vergileri dahil en düşük fiyattan biletleri özel havayollarından fazla olsada biri orada denge sağlıyordu. acilen bir havayolu daha lazım milletin cebine uçak kaçmadan once...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Önceden bilet alanlar ucuza aldılar. Şimdi baktım, yarın giderseniz Atlasjet'te 490; PGS2de 554 TL'ye gidip dönebiliyorsunuz. 700 TL herhalde en çok tercih edilen saatlerdekilerdir. Bileti önceden almalı arkadaş, öğrenciler de velileri de bunu biliyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Denge unsuru olan ve her zaman yolcularını sevdiklerine taşıyan KTHY ortadan kalktıktan sonra yolcularını sömüren Özel şirketler sormak lazım 59.9 tl lik biletlere ne oldu. Bilet fiatlarından dolayı bayramı sevdiklerimizden uzakta geçirmek zorunda kaldık. Acilen denge unsuru olacak ve taşımacılığı özel sökterin eline brakmayacak bir milli havayolu KKTC için ihtiyaçtır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000