09 Eylül 2016, Cuma 16:32:32

ER-AH'tan açıklama geldi

Türk Hava Yolları'nın Erah uçuş okulunda eğitim alan pilot adaylarını geri çektiği yönündeki iddialara cevap geldi.
  • Erdoğan bey 10 numara insandır.duzgun dürüst beyefendi .Bu sektörde egosuna hakim kalabilmis nadir insanlardandir
  • Gerçekten dürüst olan Erdoğan Hoca'ya alma FB'yi ERAH'a, bozma burayı da dedik anlatamadık.FB şu an FETO'dan tutuklu.Meşhur üçkağıtçı,TARKİM'in sahibi ve FETO'cu abisi de firari.Erdoğan Hoca en azından bu adamı ERAH'a kimin tavsiye ettiğini açıklamalı ve hala görev yapıyorsa işine son vermelidir.Bu baskı SHGM'den geldi ise bu da kesinlikle açıklanmalıdır.Kişilik olarak herkes gibi benim de kefil olacağım Erdoğan Hoca'ya etrafındakilerden ya da otoriteden kim ve neden FB konusunda hatalı karar aldırtmıştır,esas soru budur.
  • Bu kdr üçkağıtçının dolandırıcının olduğu sektörde parmakla gösterilecek birkaç kişiden biridir erdoğan hoca. Kendisinden şimdiye kdr en küçük bir art niyetli hareket görmedim. Herzaman yardımcı olan ögrencinin yanında olan birisidir. okul olarakta digerlerinden ağzım yandıgı için erah şu an bir numaradır bana göre
  • Ben okula ilk görüşmeye gittiğimde açık ve net bir şekilde şunlar söylendi. Biz iş garantisi vermiyoruz, ingilizce düzeyin yüksek değilse eğitimi tamamlasan bile işe girmen zor, yaşın sınıra yakın yaş sorunu yaşayabilirsin. Bunları açıkça söylüyoruz paranı alma derdinde değiliz eğitim kurumuyuz kendin durumunu değerlendirip karar ver dediler. Ben de araştırmalarım sonucunda Erah'ta eğitim almaya karar verdim. Şimdiye kadar okuldan ve eğitimimden memnunum. Kimseyi kandırdıkları yok. Ayrıca parayı peşin ödedim kiminle görüşsem Erdoğan beyin sözünün eri ve dürüst bir insan olduğundan bahsetti. Türk hava yolları kendi içinde bir temizlik yapmadığı halde böyle hamleler yapması anlaşılır gibi değil. Okul dört dörtlük mü tabiki de hayır ufak tefek aksaklıklar oluyor onlarıda söylediğimizde çzömeye çalışıyorlar. Öğrencisine değer veren bir okul. Erdoğan beyi bilen biliyor şimdiye kadar çizgisini bozmamış bir insan.

Türk Hava Yolları'nın Erah uçuş okulunda eğitim alan pilot adaylarını geri çektiği yönündeki iddialara cevap geldi. Erah Uçuş Okulu sahibi Erdoğan Cabıoğlu, "THY ile anlaşmamız geçerliliğini koruyor" açıklamasını yaptı.

İşte ER-AH'ın o açıklaması:

ER-AH'tan açıklama geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

ayt ~ 11 ay önce
Erdoğan bey 10 numara insandır.duzgun dürüst beyefendi .Bu sektörde egosuna hakim kalabilmis nadir insanlardandir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FB ~ 11 ay önce
Gerçekten dürüst olan Erdoğan Hoca'ya alma FB'yi ERAH'a, bozma burayı da dedik anlatamadık.FB şu an FETO'dan tutuklu.Meşhur üçkağıtçı,TARKİM'in sahibi ve FETO'cu abisi de firari.Erdoğan Hoca en azından bu adamı ERAH'a kimin tavsiye ettiğini açıklamalı ve hala görev yapıyorsa işine son vermelidir.Bu baskı SHGM'den geldi ise bu da kesinlikle açıklanmalıdır.Kişilik olarak herkes gibi benim de kefil olacağım Erdoğan Hoca'ya etrafındakilerden ya da otoriteden kim ve neden FB konusunda hatalı karar aldırtmıştır,esas soru budur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mahoni ~ 11 ay önce
Bu kdr üçkağıtçının dolandırıcının olduğu sektörde parmakla gösterilecek birkaç kişiden biridir erdoğan hoca. Kendisinden şimdiye kdr en küçük bir art niyetli hareket görmedim. Herzaman yardımcı olan ögrencinin yanında olan birisidir. okul olarakta digerlerinden ağzım yandıgı için erah şu an bir numaradır bana göre

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öğrenci ~ 12 ay önce
Ben okula ilk görüşmeye gittiğimde açık ve net bir şekilde şunlar söylendi. Biz iş garantisi vermiyoruz, ingilizce düzeyin yüksek değilse eğitimi tamamlasan bile işe girmen zor, yaşın sınıra yakın yaş sorunu yaşayabilirsin. Bunları açıkça söylüyoruz paranı alma derdinde değiliz eğitim kurumuyuz kendin durumunu değerlendirip karar ver dediler. Ben de araştırmalarım sonucunda Erah'ta eğitim almaya karar verdim. Şimdiye kadar okuldan ve eğitimimden memnunum. Kimseyi kandırdıkları yok. Ayrıca parayı peşin ödedim kiminle görüşsem Erdoğan beyin sözünün eri ve dürüst bir insan olduğundan bahsetti. Türk hava yolları kendi içinde bir temizlik yapmadığı halde böyle hamleler yapması anlaşılır gibi değil. Okul dört dörtlük mü tabiki de hayır ufak tefek aksaklıklar oluyor onlarıda söylediğimizde çzömeye çalışıyorlar. Öğrencisine değer veren bir okul. Erdoğan beyi bilen biliyor şimdiye kadar çizgisini bozmamış bir insan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erah Kurumsal ~ 11 ay önce
Değerli Öğrencimiz, sizlere çok daha iyi eğitim vermemizin en önemli yolu sizlerden gelen talep, öneri ve ihtiyaçlarınıza cevap verme doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Objektif değerlendirmeleriniz ve yorumlarınız için teşekkür eder eğitimlerinizde başarılar dileriz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000