27 Eylül 2017, Çarşamba 09:51:24

ER-AH'ta Kur Fırsatı

ER-AH Uçuş Okulu Isparta Havalimanında yapılan yeni akademi binasının açılışına özel tüm şubelerinde Euro kurunu 4 TL’ye sabitledi.
  • Para verip bu izdirap cekilmez bence.eger ki veriyorsaniz da ise giremeyeceginizi ve en kotusunu goze alin.zaten hemen 15000 -alicam 2yilda oderim diye hesaplara girmeyin.o lisansi cerceveleyip salona asmak da var.
  • Er-Ah candir...
  • çok yerinde bir tespit kutlarım
  • Tayyarenin burnundaki yazıya bakiyorumda English ce ve hani bayagica ciddi, ve hani international ( uluslararası ) bir okul . Vayyy. Yaşım 60 falan ve 1 milyon versem er ah bana ne verir acaba. Cevap !; Verir. Ne verir ? Allah bilir. Benim alacağımı bildiğim şey bugün bu ülkede alınacak olan şeydir, aynı verecek olan zavallı gençler gibi.Vasıf'sızlık ve aha burada yazılanlar gibi. Hayırlı cumalar garibanlarrr

Antalya ve İstanbul’daki eğitim merkezlerine ek olarak Türkiye’nin Havalimanı sınırları içerisinde yapılmış olan en teknolojik ve tasarım harikası binasını öğrencilerinin ve çalışanlarının kullanımına açtı. Bu yeni eğitim merkezine özel 29 Aralık tarihine kadar Euro kurunu 4 TL olarak sabitleyerek, pilotaj eğitimlerine devam eden ve başlamayı planlayan geleceğin pilotlarına kokpitteki yerlerini almaları için yeni bir fırsat yarattı.

1991 yılından itibaren sektörün en hızlı büyüyen ve gelişen uçuş okulu olarak 2017 yılında filosundaki uçak sayısını 19'a çıkaran Er-Ah, Isparta Havalimanı yeni akademi binasındaki ilk eğitimlerine 16 Ekim 2017 Entegre eğitim grubu ile başlayacak.

ER-AH'ta Kur Fırsatı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Cobretti ~ 10 ay önce
Para verip bu izdirap cekilmez bence.eger ki veriyorsaniz da ise giremeyeceginizi ve en kotusunu goze alin.zaten hemen 15000 -alicam 2yilda oderim diye hesaplara girmeyin.o lisansi cerceveleyip salona asmak da var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aslan ~ 10 ay önce
Er-Ah candir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cok doğru ~ 10 ay önce
çok yerinde bir tespit kutlarım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ben ~ 10 ay önce
Tayyarenin burnundaki yazıya bakiyorumda English ce ve hani bayagica ciddi, ve hani international ( uluslararası ) bir okul . Vayyy. Yaşım 60 falan ve 1 milyon versem er ah bana ne verir acaba. Cevap !; Verir. Ne verir ? Allah bilir. Benim alacağımı bildiğim şey bugün bu ülkede alınacak olan şeydir, aynı verecek olan zavallı gençler gibi.Vasıf'sızlık ve aha burada yazılanlar gibi. Hayırlı cumalar garibanlarrr

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bas ~ 10 ay önce
Senin icin yumusak g lisini yazariz bro. Bas uc. Takma kafana.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000