17 Aralık 2012, Pazartesi 10:30:36

ER-AH İSTANBUL’A KANAT AÇTI

Er-Ah Uçuş Okulu, Antalya ve Isparta’dan sonra üçüncü şubesini İstanbul Florya’da açtı...
  • ATİLLA ÖKSÜZ paşam hakkında yazılan yorumları okudum da hiç şaşırmadım böyle güzel bir insana daha ne denilebilir ki hayatımın her alanında benden ilgisini esirgemen yüce gönüllü dürüst bilge insan... sayın ATİLLA ÖKSÜZ paşam allah sana uzun ömürler versin senden öğreneceğimiz çok şeyler var örnek alınacak kişilik seni çok seviyoruz allah yolunu açık etsin...
  • Yerli pilot ihtiyacının yabancıya tercih edilmesi PEGASUS ve THY deki gelişmelerin Sektördeki açığı dahada artıracağı düşünüldüğünde ER-AH ın İstanbul u seçmiş olması eminimki çok yerinde bir karar olacaktır..Akademik kariyeri ve kaliteli uçuş eğitimi veren bu kuruluşun desteklenmesi ve önünün açılması için her türlü desteği vermeye hazırız.İyi pilotları iyi öğretmenler yetiştirir.Atilla Öksüz hocamızın çok fazla katkısı olacağını düşünüyorum...Yönetici ve kişilik olarak örnek alınması gerekiyor..Pilot adayları disiplin içerisinde çok ciddi akademik eğitim almalılar.Onları bekleyen şartlar her gün dahada zorlaşmaktadır.Yabancı istihdam konusundaki karşı mücadelemize kendilerini en iyi şekilde yetiştirerek cevap vermelidirler.ER-AH uçuş okulunun alt yapısı ve akademik eğitim düzeyi çok iyidir.Tüm Kaptan Pilotlar bu gençlere hem gönüllü eğitim vermeliler(Brifing şeklindede olabilir) hemde Havayolu Pilotundan ne bekliyoruz bu çocukların beyinlerine işlemeliler..Genşlerle bütünleşmeliyiz..
  • 100 rakamını iyi araştır ne 100 ü...500 e yakın işsiz pilot var
  • Yakından takip ettiğim ER-AH uçuş okulu, hızla sınırlarını genişletmeye devam etmekte... Ayrıca H. Atilla Öksüz hocamın da ER-AH'da vazife alması, bu uçuş okulu için büyük şans. İstanbuldaki okula, kısa zamanda okul olarak da faaliyete geçerlerse çok güzel olur.

Antalya Merkezli Er-Ah uçuş okulu öğrenci adaylarının kendilerini daha yakından tanıması ve eğitimler hakkında daha detaylı bilgileri alabilmeleri için İstanbul Florya’da yeni bir ofis açtı.


Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan açılışa Er- Ah Uçuş Okulu’nun sahibi Erdoğan Cabioğlu, İş Geliştirme ve Yer Operasyonları Sorumlusu Kubilay Varol’un yanı sıra çeşitli havayollarında çalışan kaptan pilot, pilot ve öğrenciler katıldı.
Tarkim Havacılık’tan ayrılan Ferhat Bayındır’ın kurduğu More Aviation  & Consulting ile danışmanlık sözleşmesi imzalayan Er-Ah, bu işbirliği ile İstanbul’daki uçuş okulu pazarına da resmen girmiş oldu.

Açılışta konuşan Erdoğan Cabioğlu, Er-Ah uçuş okulunun giderek geliştiğini ve tam anlamıyla uluslararası düzeyde bir okul olabilmek adına bu atılımları yaptıklarının altını çizerek anlaşmadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Er- Ah Uçuş Okulu ile ilgili ayrıntılı bilgi alabileceğiniz, onları daha yakından tanıma imkanı bulabileceğiniz üçüncü şubesini sizlere daha yakın olabilmek için İstanbul’da açtı...

İstanbul Florya’da açılan danışmanlık merkezinde hayallerinde pilotluk olan gençler, pilot eğitimlerine dair bütün bilgileri öğrenebilecek, PPL, ATPL (A) Frozen, eğitimleriyle ilgili detaylı  bilgi alabilecek. More Aviation  & Consulting şirketinin sahibi Ferhat Bayındır, “ Amacımız pilotaj eğitim almak isteyen öğrenci adaylarına  en doğru okulu tercih etmelerinde yardımcı olmak” dedi.

Konuşmaların ardından Er-Ah ve More Aviation&Consulting şirketi adına hazırlanan pasta kesildi.

ER-AH İSTANBUL’A KANAT AÇTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
ATİLLA ÖKSÜZ paşam hakkında yazılan yorumları okudum da hiç şaşırmadım böyle güzel bir insana daha ne denilebilir ki hayatımın her alanında benden ilgisini esirgemen yüce gönüllü dürüst bilge insan... sayın ATİLLA ÖKSÜZ paşam allah sana uzun ömürler versin senden öğreneceğimiz çok şeyler var örnek alınacak kişilik seni çok seviyoruz allah yolunu açık etsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
T.Tayfun Hacıoğlu-Kpt.Plt. ~ 5 yıl önce
Yerli pilot ihtiyacının yabancıya tercih edilmesi PEGASUS ve THY deki gelişmelerin Sektördeki açığı dahada artıracağı düşünüldüğünde ER-AH ın İstanbul u seçmiş olması eminimki çok yerinde bir karar olacaktır..Akademik kariyeri ve kaliteli uçuş eğitimi veren bu kuruluşun desteklenmesi ve önünün açılması için her türlü desteği vermeye hazırız.İyi pilotları iyi öğretmenler yetiştirir.Atilla Öksüz hocamızın çok fazla katkısı olacağını düşünüyorum...Yönetici ve kişilik olarak örnek alınması gerekiyor..Pilot adayları disiplin içerisinde çok ciddi akademik eğitim almalılar.Onları bekleyen şartlar her gün dahada zorlaşmaktadır.Yabancı istihdam konusundaki karşı mücadelemize kendilerini en iyi şekilde yetiştirerek cevap vermelidirler.ER-AH uçuş okulunun alt yapısı ve akademik eğitim düzeyi çok iyidir.Tüm Kaptan Pilotlar bu gençlere hem gönüllü eğitim vermeliler(Brifing şeklindede olabilir) hemde Havayolu Pilotundan ne bekliyoruz bu çocukların beyinlerine işlemeliler..Genşlerle bütünleşmeliyiz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
black e cevap ~ 5 yıl önce
100 rakamını iyi araştır ne 100 ü...500 e yakın işsiz pilot var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sertaç Demir ~ 5 yıl önce
Yakından takip ettiğim ER-AH uçuş okulu, hızla sınırlarını genişletmeye devam etmekte... Ayrıca H. Atilla Öksüz hocamın da ER-AH'da vazife alması, bu uçuş okulu için büyük şans. İstanbuldaki okula, kısa zamanda okul olarak da faaliyete geçerlerse çok güzel olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000