24 Şubat 2015, Salı 23:22:59

ENKAZ ALANINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Malatya 7. Hava Jet Komutanlığı'ndan eğitim amaçlı havalanan 2 F-4 savaş uçağı Akçadağ bölgesinde düştüğü alandan görüntüler yayınlanmaya başladı.
  • En azından bu sefer "Düşmeselerdi, seneye kesin Pegasus talardı!" tarzı bir dingil yorum görmedim. RF'ler yakın kol uçmuyorlar diye biliyorum. Yalnız, Silahsız ve Korkusuz dur O Aslanların sloganı. Ama eğitimin nevini bilmeden de yorum yapmak abes. Eğer bir komplo teorisi olacaksa sanırım 2003 yılıydı, sebepsiz yere iki motoru duran Eskişehir deki F-4 olayı aklıma geliyor. Hani şu dost ve kardeş ülkeniz Israil de modernize ettirip, neden düştüğü anlaşılamayan uçak. Neyse ki iki arkadasimizda kurtulmuştu o zaman. Birileri arada bir sistemi test etmek için düğmeye basmiyordur inşallah. Füze falan Suriye yi aşar. Artı bence biraz da sıkar. Allah'ım o dört yuvaya düşen ateşlere sabırlar ihsan eylesin. Mekanları cennet olsun.
  • Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun çok üzüldüm. Allah ailelerine sabır versin milletimizin başı sağolsun.
  • Siz gerçek düşme sebebinin açıklanacağına inanıyormusunuz,eğer inanıyorsanız çok safsınız...
  • keşke bizim Evin üstüne düşseydinizde Ölmeseydiniz :-( içimiz yandı

Malatya 7. Hava Jet Komutanlığı'ndan eğitim amaçlı havalanan 2 F-4 savaş uçağı Akçadağ bölgesinde düştüğü alandan görüntüler yayınlanmaya başladı.

Uçaklarda bulunan 4 pilotumuz kazada şehit düşerken, enkaz alanında çalışmalar devam ediyor.

Bu arada şehit olan pilotlarımızın isimleri belli oldu. Şehitlerin isimlerinin Kurmay Binbaşı Salih Sezer, Üsteğmen Salih Atalay,  Yüzbaşı Onur Özkaya ve Üsteğmen Zeynel Özbahçeci olduğu öğrenildi.

İşte kaza alanından ilk görüntüler:

ENKAZ ALANINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

4 Kahraman daha..... ~ 3 yıl önce
En azından bu sefer "Düşmeselerdi, seneye kesin Pegasus talardı!" tarzı bir dingil yorum görmedim. RF'ler yakın kol uçmuyorlar diye biliyorum. Yalnız, Silahsız ve Korkusuz dur O Aslanların sloganı. Ama eğitimin nevini bilmeden de yorum yapmak abes. Eğer bir komplo teorisi olacaksa sanırım 2003 yılıydı, sebepsiz yere iki motoru duran Eskişehir deki F-4 olayı aklıma geliyor. Hani şu dost ve kardeş ülkeniz Israil de modernize ettirip, neden düştüğü anlaşılamayan uçak. Neyse ki iki arkadasimizda kurtulmuştu o zaman. Birileri arada bir sistemi test etmek için düğmeye basmiyordur inşallah. Füze falan Suriye yi aşar. Artı bence biraz da sıkar. Allah'ım o dört yuvaya düşen ateşlere sabırlar ihsan eylesin. Mekanları cennet olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun çok üzüldüm. Allah ailelerine sabır versin milletimizin başı sağolsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Siz gerçek düşme sebebinin açıklanacağına inanıyormusunuz,eğer inanıyorsanız çok safsınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kesinlikle ~ 3 yıl önce
Hic bir zaman dogruyu soylemezler.
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
keşke bizim Evin üstüne düşseydinizde Ölmeseydiniz :-( içimiz yandı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000