02 Haziran 2012, Cumartesi 08:39:11

EN YENİ İSTANBUL EN YENİ HAVALİMANI!

Karadeniz'in kuzey şeridinde kurulacak yeni İstanbul'a dünyanın en büyük havalimanı inşa edilecek...
  • durmak yok yola devam çektmeyeler çatlasın komilist faşizim olanlar çatlasın
  • Hayaldi gercek oldu
  • afrikaya boş gidip gelen uçaklara yapacaksan yapmasanda olur,eninde sonunda hatlardan çekilmek zorunda kalıcaksın .havacılıkta zararlar ufak meblağlar olmaz ve bunu halkın cebinden ödediği parayla kapatıcaksınız.doğru strateji istiyosan pegasusa bak ! o göstersin sana yolu. önce para kazanmadığın hatta zarar ettiğin sırf siyasi amaçlar doğrultusunda uçtugun ve inatla uçmaya devam ettiğin hatlardan çekilin.uçağı oraya buraya uçurmak değil o uçaktan en iyi kazancı sağlıycak hatlara çekin'ki bizde bilelim thy doğru yolda.kimse atıp tutmasın,bizde thy'nin iyiliğini istiyoruz ancak GÖRÜNEN KÖY KLAVUZ İSTEMEZ
  • Nazar etmeyin ne olur, çalışın belki sizinde olur :)

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2011 seçimlerinde en önemli projelerden biri olarak açıkladığı yeni İstanbul'un planı ortaya çıktı. Bu planlar arasında en çok merak edilen konulardan biri de şüphesiz İstanbul'a yapılacak 3. havalimanı.

Atatürk Havalimanı uçuş trafiğini azaltarak yeni uçuş merkezi olarak planlanan havalimanı 3 bin 500 hektarlık alanı kapsıyor.

Altı pistten oluşan yeni havalimanı yıllık 100 milyon yolcu kapasitesiyle dünyadaki en büyük havalimanı olacak. Avrupa, Asya ve Ortadoğu finans ve turizm merkezi olması düşünülen şehrin yeni havaalanı sayesinde, İstanbul'un uluslararası havacılık piyasasındaki rolünü ileriye taşımak ve Ortadoğu, Avrupa ve Kuzey Afrika için bölgesel merkez haline getirilmesi planlanıyor. (Ntvmsnbc)

EN YENİ İSTANBUL EN YENİ HAVALİMANI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
durmak yok yola devam çektmeyeler çatlasın komilist faşizim olanlar çatlasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Hayaldi gercek oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yapmasanda olur ~ 6 yıl önce
afrikaya boş gidip gelen uçaklara yapacaksan yapmasanda olur,eninde sonunda hatlardan çekilmek zorunda kalıcaksın .havacılıkta zararlar ufak meblağlar olmaz ve bunu halkın cebinden ödediği parayla kapatıcaksınız.doğru strateji istiyosan pegasusa bak ! o göstersin sana yolu. önce para kazanmadığın hatta zarar ettiğin sırf siyasi amaçlar doğrultusunda uçtugun ve inatla uçmaya devam ettiğin hatlardan çekilin.uçağı oraya buraya uçurmak değil o uçaktan en iyi kazancı sağlıycak hatlara çekin'ki bizde bilelim thy doğru yolda.kimse atıp tutmasın,bizde thy'nin iyiliğini istiyoruz ancak GÖRÜNEN KÖY KLAVUZ İSTEMEZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Nazar etmeyin ne olur, çalışın belki sizinde olur :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000