08 Şubat 2018, Perşembe 09:50:32

Empire State Binası THY ile Kırmızı-Beyaz'a büründü

Türk Hava Yolları'nın (THY) sponsor olduğu ve bu sene 41'incisi düzenlenen New York'un en önemli simgelerinden 102 katlı Empire State Binası'na çıkma koşusu yapıldı.
  • Ya American milli içeceği de kırmızı beyaz
  • devrem güzel org benzerini burda aslandan kaçma olarak ateşliyorum
  • EYYY A ME Rİ KA
  • Ne zavallı bir ülkeyiz değil mi ? Şu sevindiğimiz şeye bakın. Empire state kırmızı beyaz olmuş. Ülke bitti kardeşim ülke.

New York’un en önemli simgelerinden biri olan 102 katlı Empire State Binası'na çıkma koşusunun 41'incisi, Türk Hava Yolları'nın (THY) sponsorluğunda gerçekleştirildi.

Toplam 250 atletin 1576 basamak çıkarak binanın 86'ncı katında bulunan bitiş çizgisine ulaşmaya çalıştığı yarışmada kadınlar kategorisinde Avustralyalı sporcu Suzy Walsham, erkekler kategorisinde ise Kolombiyalı sporcu Frank Nicolas Carreno birinci oldu.

Türk Hava Yolları'nın (THY) sponsor olduğu ve bu sene 41'incisi düzenlenen New York'un en önemli simgelerinden 102 katlı Empire State Binası'na çıkma koşusu sebebiyle Empire State binası, Türk bayrağı renklerine büründü.

Empire State Binası THY ile Kırmızı-Beyaz'a büründü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Coke ~ 6 ay önce
Ya American milli içeceği de kırmızı beyaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kenan İnce ~ 6 ay önce
devrem güzel org benzerini burda aslandan kaçma olarak ateşliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EYYY ~ 6 ay önce
EYYY A ME Rİ KA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zavallı ~ 6 ay önce
Ne zavallı bir ülkeyiz değil mi ? Şu sevindiğimiz şeye bakın. Empire state kırmızı beyaz olmuş. Ülke bitti kardeşim ülke.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Git ~ 6 ay önce
Git kurtar o zaman ülkeyi her gece tv de dizi izlersiniz sonra kalkar ülkeyi klavye ile kurtarırsınız
Unutma ~ 6 ay önce
Thy bu şekil reklamlar yaparak ülkemizi dünyada duyurmaya devam ederek hala Türkiye için bir umut oldugunu da göstermiş oluyor bu iyi birşey unutmayın ki Türkiye ve Thy her zaman doğru orantılı. Thy’nin bittiği an Türkiye için umutsuzluğun başladığı an olacaktır. Siz de lütfen bu reklamlar ile övünün ülkeniz için kendiniz için bunlar iyi şeyler !!
Git ~ 6 ay önce
Tv izleyip uyuyan sizlersiniz. Makarnaya oy satan ben değilim. Ensar vakfını koruyan ben değilim. 10 yaşındaki çocuğa evlenebilir diyen ben değilim. Bizler okumasını seven dünya literatürünü takip eden çağdaş insanlarız. Cahil değiliz kısaca. Bayrağımızla ve Mustafa Kemal Atatürk ile gurur duyarız. Yani vatanseveriz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000