25 Nisan 2018, Çarşamba 08:30:25

Emirates'ten Sabiha Gökçen'e özel kampanya

Emirates, 30 Nisan 2018 tarihine kadar 8 Haziran tarihinde başlayacak olan İstanbul Sabiha Gökçen çıkışlı uçuşlarda, Economy Class’ta 50 noktaya yedi gün boyunca avantajlı fiyatlar sunuyor.
  • Mükemmel
  • Bıktık ama bu araplardan. Türklere karşı tutumlarını görmüyor musunuz ? Nedir hala bu arap sevgisi
  • Normalde zaten 1200- 1500 DOLAR ARASI olan Sidney bileti gene 1350 dolar dan az çıkmıyor.

Emirates Havayolu, 24-30 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı satın alınan Economy Class biletlere, özel fiyat imkânı sunuyor. Yolcular, bu kampanya kapsamında satın aldıkları biletler ile 8 Haziran – 15 Aralık 2018 tarihleri arasında Dubai, Maldivler, Phuket, Cape Town, Sidney, Auckland, Beijing ve Mumbai gibi Emirates Havayolu’nun popüler uçuş noktalarına çok özel fiyatlarla seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.

Emirates yolcuları çok uluslu kabin ekibi hizmetinden, gurme şefler tarafından hazırlanan ödüllü yemeklerden ve Emirates’in hem Türkçe hem de Türkçe altyazılı filmleri, popüler oyunları ve müzikleri içeren benzersiz uçak içi eğlence sistemi “ice” üzerinden 3.500’ü aşkın kanala erişebiliyor. Emirates’in modern uçak filoları son teknolojiyle donatılarak, yolculara uçuş boyunca yüksek hızda Wi-Fi internet erişimi ve mobil telefon hizmetinden yararlanma imkânı da sunuyor.

Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçlarının dâhil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler ve biletlerini şirket resmi internet sitesi veya tüm Emirates ofis ve seyahat acenteleri üzerinden satın alabiliyor.

Emirates'ten Sabiha Gökçen'e özel kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Gül ~ 9 ay önce
Mükemmel

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yeter ~ 9 ay önce
Bıktık ama bu araplardan. Türklere karşı tutumlarını görmüyor musunuz ? Nedir hala bu arap sevgisi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Iste bu ~ 9 ay önce
Omurgali ve istikrarli siyasetin urunu. Adamlar devletin basina demediklerini birakmadilar hala siz slot verin. dXB de tk ya gecenin en kotu slotlari verilir kopek cekerler. Bizde bize kufredenleri el karsilariz. Ama siz hala mehter vermeyle ilgilenin. Yazik
Yeter ~ 9 ay önce
Şu ülkenin durumuna bak araplara muhtaç olduk. Hiç bir ülkeye gidemediklerinden veya gittikleri ülkede 5. sınıf insan muamelesi gördüklerinden kalkıp benim ülkeme geliyor. İstemiyoruz ya. Hadi geldin o zaman Trabzona git. Onlar seviyor sizi
BEN GÖREMEDİM ~ 9 ay önce
Normalde zaten 1200- 1500 DOLAR ARASI olan Sidney bileti gene 1350 dolar dan az çıkmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000