23 Ekim 2017, Pazartesi 09:13:04

Emirates 100'üncü A380 için gün sayıyor

Emirates, kilometre taşı olan 100’üncü A380 uçağını 3 Kasım'da almaya hazırlanıyor.
  • Biz daha TC tescilli 1 tane göremedik, adamlar yüzlemiş :D
  • Biz daha TC tescilli 1 tane göremedik, adamlar yüzlemiş :D
  • Msn 100 nedir arkadaş tuvalet numarası gibi, o yüzden iyi fiyata gitmiş
  • Bayılıyorum bu laikçilerin ikiyüzlü arap düşmanlığı tavırlarına. Körfez arap ülkelerine en çok giden onlardır. Burada araplar şöyle böyle derler, dubai'ye gidince ya habibi :)) İnanmayanlar yurtdışı seçim sonuçlarına bakabilir.

Emirates, kilometre taşı olan 100’üncü A380 uçağını 3 Kasım'da almaya hazırlanıyor. Emirates'in filosuna ilk katıldığından beri dokuz yılda 80 milyondan fazla yolcu superjumbo ile uçtu. Emirates, halen A380’I 45'ten fazla destinasyona uçuruyor.

"SÜREKLİ YATIRIM YAPIYORUZ"

Emirates Başkanı Tim Clark, "A380, müşterilerimiz arasında büyük çoğunlukla popülerliğini korumaya devam etti. Çoğu, seyahatlerini A380 ile uçabileçek şekilde planlıyor. Müşterilerimize mümkün olan en iyi uçuş deneyimini sunmaya devam etmek için ürün geliştirmek için sürekli yatırım yapıyoruz. El ilanları, koltuk içi USB ve HDMI bağlantı noktaları ekledik. Daha geniş kamara yaratmak için merkezi havai bagaj bölmelerini yeniden konumlandırdık. Uçak içi eğlence sistemleri sunduk "dedi.

Emirates, A380 için havalimanı salonundan ucağa doğrudan biniş sağlayan 20 kapı, altı adet ağır bakım hangarı, boya atölyeleri bulunan mühendislik merkezi kurdu. A380'e özel bir havaalanı oluşturmak için paydaşlarla birlikte çalıştı.

Emirates geçen Temmuz ayında yenilenen A380 Onboard Lounge'ı tanıttı. Özel yat kabinlerinden esinlenen bölümde, 26 kişiye kadar sosyal alan ve surround ses hoparlörlü 55 inç LCD ekrana sahip bulunuyor. Birinci sınıf özel süitleri 14 yolcuya hitap eden duş. spa, ısıtmalı zemin, duş sayacı, saç kurutma makinesi, VOYA spa ürünleri ve nemlendirici pijama çeşitleriyle donatıldı.

Emirates 100'üncü A380 için gün sayıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

100 mü ~ 9 ay önce
Biz daha TC tescilli 1 tane göremedik, adamlar yüzlemiş :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
100 mü ~ 9 ay önce
Biz daha TC tescilli 1 tane göremedik, adamlar yüzlemiş :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tango charlie ~ 9 ay önce
Msn 100 nedir arkadaş tuvalet numarası gibi, o yüzden iyi fiyata gitmiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alayınız sahte ~ 9 ay önce
Bayılıyorum bu laikçilerin ikiyüzlü arap düşmanlığı tavırlarına. Körfez arap ülkelerine en çok giden onlardır. Burada araplar şöyle böyle derler, dubai'ye gidince ya habibi :)) İnanmayanlar yurtdışı seçim sonuçlarına bakabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Layikçi ~ 9 ay önce
Layik dediğiniz okuyup yazan insanlar. Sanatı seven insanlar. Ülkesini seven insanlar. Çağdaş insanlar. İnsanları seven insanlar. Medeniyet düşmanı olmayan insanlar. Gerici olmayan insanlar. Türkiyesini en çok seven insanlar mı ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000