18 Mayıs 2014, Pazar 05:15:49

EMEKLİ PİLOT EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Emekli Hava Pilot Yarbay Levent Kaledelen, evinde ölü bulundu.
  • İnsan evladı olunca yürekten rahmet getiriyorum.ismini duymuştum ,kendisini maalesef tanıma fırsatım olmadığı için bu yorumlardan sonra çok üzüldüm.Bu camia bu gibi güzel insanların sayesinde ayakta kalıyor.Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum .Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun diyorum. Bu temennilerimi bu camiada bu kadar içtenlikle yapacağım sayı çok az maalesef.
  • Sevgili Levent KALEDELEN,onurlu,dürüst,doğru insan,subay,kaptan.Yurduna ve mesleğine gönül vermiş güzel insan,son yolculuğun ışıklar içinde olsun.Acılı ailenin ve dostlarının başı sağolsun. Serdar AYDIN,kpt.pilot.
  • Allah rahmet eylesın cok sevdıgım kıbar beyefendi bir kaptandı. Nur icinde yatsin
  • her rakı masamda sanada bir kadeh koyacağım ömrüm yettikçe...yine kafayı bulup belki gelirsin diye...güzel insan hoşçakal...

Antalya’da yalnız yaşayan emekli Hava Pilot Yarbay Levent Kaledelen, evinde ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre Muratpaşa ilçesi Çağlayan Mahallesi 2051 Sokak’taki evinde yalnız yaşayan 57 yaşındaki emekli Hava Pilot Yarbay Levent Kaledelen’den iki gündür haber alamayan yakınları, saat 23.00 sıralarında evine gitti. Yakınları, Kaledelen’in banyoda ayakta lavaboya dayalı şekilde hareketsiz durduğunu fark etti. Asayiş ekipleri ve adli tıp doktoru Kaledelen’in hayatını kaybettiğini tespit etti. Kaladele’nin cesedi, yapılan incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Kaledelen’in geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği ihtimali üzerinde duruluyor.

EMEKLİ PİLOT EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

kaptan ~ 4 yıl önce
İnsan evladı olunca yürekten rahmet getiriyorum.ismini duymuştum ,kendisini maalesef tanıma fırsatım olmadığı için bu yorumlardan sonra çok üzüldüm.Bu camia bu gibi güzel insanların sayesinde ayakta kalıyor.Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum .Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun diyorum. Bu temennilerimi bu camiada bu kadar içtenlikle yapacağım sayı çok az maalesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Levent e ~ 4 yıl önce
Sevgili Levent KALEDELEN,onurlu,dürüst,doğru insan,subay,kaptan.Yurduna ve mesleğine gönül vermiş güzel insan,son yolculuğun ışıklar içinde olsun.Acılı ailenin ve dostlarının başı sağolsun. Serdar AYDIN,kpt.pilot.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgs ~ 4 yıl önce
Allah rahmet eylesın cok sevdıgım kıbar beyefendi bir kaptandı. Nur icinde yatsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
babaya ~ 4 yıl önce
her rakı masamda sanada bir kadeh koyacağım ömrüm yettikçe...yine kafayı bulup belki gelirsin diye...güzel insan hoşçakal...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000