07 Aralık 2008, Pazar 07:58:32

Elazığ Havaalanı'nda büyük şok!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 25 Ekim günü açılışını gerçekleştirdiği Elazığ Havaalanı’nın 3300 metrelik pistinin tamamlanmadığı ortaya çıktı.
  • İnterneti arayınca görülür ki, bazı isimler şu ay, bu ay açılacak diye tüm ayları saymışlardır. Benim temiz hemşerilerim de bunlara hep inanmışlardır. İnanıp oy vermişler, oy vereceklerdir. Kendi ilinden bir ilçenin koparılmasına dair kanun tasarısına imza koyan, sonra "fark etmedim" diyebilen birine inanacak, havaalanı masalları dinleyecek ve sonra soracaktır: "Neden işlerimiz yürümüyor ?" Cevabı yoktur bunun.
  • ELAZIĞ HAVAALANI İÇİN ELAZIĞ VALİSİ SAYIN MUŞMAL ;PİST MÜTEAHHİTİ ( AR YAPI )İÇ PROBLERİNDEN DOLAYI ÇALIŞMADIĞINDAN HAVAALANI BİTMEDİ DİYOR.BAKANLIK ÇEVRE YOLU VE DUVARI BİTMEDİĞİNDEN DOLAYI HAVAALANI BİTMEDİ DİYOR.BU NASIL ÇELİŞKİ BİRİ İLİN VALİSİ DİĞERİ BAKANLIK..DOĞRUSU MU TABİKİ VALİNİN AÇIKLAMASI..AR YAPI 2007 YILINDA BİTİRMESİ GEREKEN İŞİ NASIL Bİ GEREKÇE İLE 2008 E AKTARDI BİLİNMEZ AMA 2008 DE DE BİTMEDİ.E BİR GÜN ÇALIŞIP 2 GÜN DURMA İLE İŞ BİTMEZ..YAZIK BİR ELAZIĞ LI OLARAK KAHROLUYORUM.MÜTEAHHİT Mİ AR YAPI İNANIN HİÇ UMRUNDA DEĞİL 2009 OLMUŞ 2020 OLMUŞ SÜRE UZATILIR EMİNİM..PİST BETONU BİTMEMİŞ,BANKETİ BİTMEMİŞ,ELEKTRİĞİ BİTMEMİŞ,APRONU BİTMEMİŞ GÜNLERDEN 17 ARALIK ZEMHERİ KIŞ ...AH ELAZIĞ IM RAST GELE..BİTER BİTER BEKLE..BAKANLIĞIN YENİ VE GERÇEK AÇIKLAMASINI MERAKLA BEKLİYORUZ..
  • Bir Elazığlı olarak dünyada bu tür tırajikomik o ilin insanlarıyla adeta dalga geçilen sayısını unuttuk bitti denilip yıllarca bitmeyen,açılışı başbakana yaptırılıp yinede bitmeyen,topu bir örnek varmı acaba?Başka bir ülkede olsaydı muhakkak bu işin sorumlularından ya hesap sorulurdu ya da hesap sormayanlar istifa ederdi..Elazığ insanının sevinci adeta kursağında bırakıldı..
  • bu insanlar cezalandırılmalı .. bu firmaya güvenip ailesine ekmek götüren biçok insan soğuk çadırlarda parasızlıktan neler çekiyor kaldıki bunların ailelerinide hesaba katarsak inanılmaz dramlar çıkar. ve bu firmaya güvenip elazığa yatırım yapan birçok şirket zarar ediyor yeni pist tamamlanmadan ıls kurulmayacağı için bugünlerde gelen uçaklar malatyaya iniyor bu elazığ için ve elazığa yatırım yapan şirketler için hiç iç açıcı değil nasıl bir rahatlıktır bu adamdaki 10 yılda urfadaki işi yarım yamalak yapab birine nasıl tekrar güvenip böylesine önemli bir iş verilir ak partiye oy vermiş biri olarak ak parti adına benim için çok büyük bir puan kaybı böylesi adamlara banka güvenip kredi vermez adamlar koca ihaleyi vermiş yazık evine ekmek götürmeyi bekleyen o işçilere şirketlere ..

Elazığ Havaalanı’nın sis ve yağmurlu havalarda 1740 metre uzunluğundaki pistine büyük uçakların inememesi üzerine, 2006 yılında 3300 metre uzunluğunda pistin yapılması için ihale açılmıştı. İhaleyi kazanan Ar Yapı Güney Holding, pisti 300 gün içinde tamamlayacağı taahhüdünde bulunmuştu. Pistin geçen yılın Aralık ayında teslim edilmesi gerekiyordu. Elazığ Valisi Muammer Muşmal, pistte çalışmaların 20 gündür durduğunu belirterek, "Firmanın kendi içinde yaşadığı problemler nedeniyle duraklama var. Firma burada çalıştırdığı işçilere paralarına ödemediği için iş durmuş durumda. İşlerin sürmesi halinde pistte 10 gün bir iş kaldı" dedi.

Elazığ Havaalanı'nda büyük şok!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Elazığlıbiri ~ 9 yıl önce
İnterneti arayınca görülür ki, bazı isimler şu ay, bu ay açılacak diye tüm ayları saymışlardır. Benim temiz hemşerilerim de bunlara hep inanmışlardır. İnanıp oy vermişler, oy vereceklerdir. Kendi ilinden bir ilçenin koparılmasına dair kanun tasarısına imza koyan, sonra "fark etmedim" diyebilen birine inanacak, havaalanı masalları dinleyecek ve sonra soracaktır: "Neden işlerimiz yürümüyor ?" Cevabı yoktur bunun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DOĞRUCU ~ 10 yıl önce
ELAZIĞ HAVAALANI İÇİN ELAZIĞ VALİSİ SAYIN MUŞMAL ;PİST MÜTEAHHİTİ ( AR YAPI )İÇ PROBLERİNDEN DOLAYI ÇALIŞMADIĞINDAN HAVAALANI BİTMEDİ DİYOR.BAKANLIK ÇEVRE YOLU VE DUVARI BİTMEDİĞİNDEN DOLAYI HAVAALANI BİTMEDİ DİYOR.BU NASIL ÇELİŞKİ BİRİ İLİN VALİSİ DİĞERİ BAKANLIK..DOĞRUSU MU TABİKİ VALİNİN AÇIKLAMASI..AR YAPI 2007 YILINDA BİTİRMESİ GEREKEN İŞİ NASIL Bİ GEREKÇE İLE 2008 E AKTARDI BİLİNMEZ AMA 2008 DE DE BİTMEDİ.E BİR GÜN ÇALIŞIP 2 GÜN DURMA İLE İŞ BİTMEZ..YAZIK BİR ELAZIĞ LI OLARAK KAHROLUYORUM.MÜTEAHHİT Mİ AR YAPI İNANIN HİÇ UMRUNDA DEĞİL 2009 OLMUŞ 2020 OLMUŞ SÜRE UZATILIR EMİNİM..PİST BETONU BİTMEMİŞ,BANKETİ BİTMEMİŞ,ELEKTRİĞİ BİTMEMİŞ,APRONU BİTMEMİŞ GÜNLERDEN 17 ARALIK ZEMHERİ KIŞ ...AH ELAZIĞ IM RAST GELE..BİTER BİTER BEKLE..BAKANLIĞIN YENİ VE GERÇEK AÇIKLAMASINI MERAKLA BEKLİYORUZ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Karşıyaka-İzmir ~ 10 yıl önce
Bir Elazığlı olarak dünyada bu tür tırajikomik o ilin insanlarıyla adeta dalga geçilen sayısını unuttuk bitti denilip yıllarca bitmeyen,açılışı başbakana yaptırılıp yinede bitmeyen,topu bir örnek varmı acaba?Başka bir ülkede olsaydı muhakkak bu işin sorumlularından ya hesap sorulurdu ya da hesap sormayanlar istifa ederdi..Elazığ insanının sevinci adeta kursağında bırakıldı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LTCA ~ 10 yıl önce
bu insanlar cezalandırılmalı .. bu firmaya güvenip ailesine ekmek götüren biçok insan soğuk çadırlarda parasızlıktan neler çekiyor kaldıki bunların ailelerinide hesaba katarsak inanılmaz dramlar çıkar. ve bu firmaya güvenip elazığa yatırım yapan birçok şirket zarar ediyor yeni pist tamamlanmadan ıls kurulmayacağı için bugünlerde gelen uçaklar malatyaya iniyor bu elazığ için ve elazığa yatırım yapan şirketler için hiç iç açıcı değil nasıl bir rahatlıktır bu adamdaki 10 yılda urfadaki işi yarım yamalak yapab birine nasıl tekrar güvenip böylesine önemli bir iş verilir ak partiye oy vermiş biri olarak ak parti adına benim için çok büyük bir puan kaybı böylesi adamlara banka güvenip kredi vermez adamlar koca ihaleyi vermiş yazık evine ekmek götürmeyi bekleyen o işçilere şirketlere ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000