08 Kasım 2013, Cuma 10:07:49

EL-AL 7 YIL ARADAN SONRA YENİDEN BAŞLIYOR

Geçtiğimiz günlerde Türkiye-İsrail arasındaki seferlerden dolayı İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu'ya CEO'su tarafaından mektup yazılmasıyla gündeme gelen EL-AL, 7 yıl önce durdurduğu uçuşları yeniden başlatma kararı aldı.
  • havacıların az çok ingilizce bildiğini sanırdım. arkadaş iyi yakalamış fulle full dolu dendiğini :) türkçe dalgasınıda geçmiş ama ingilizce anlamı bilmeyenler türkçe alayıda anlamamış. sanırım algıda sorun var :)
  • larnaka rum kesimi degilmi arkadaslar?
  • İphome ve full dolu yazan arkadasa karsi cikanlar tam bir parazitsiniz siz...adam bilgi veriyor ama siz israil/amerika yanlisi oldugunuz icin hemen israile zit olan kisiye zit oluyorsunuz hepiniz onursuzsunuz oglum onursuz.....inadina full dolu yazan arkadasa katiliyorum....(lutfen yayinla)
  • zatenözel havayolu şirketi israir antalya'ya uçmak istiyor ama türk makamlarınca uçuş kurallarında anlaşamadıkları için bir türlü uçuş gerçekleşmiyor.istanbul konusunda ise thy&pegasus ile rekabet etmesi gerekir.ama el al şu günlerde küresel ekonomik darboğazı atlatabilmiş değil.istanbul tel aviv hattında rekbet gücü bundan dolayı zayıf.ama israil ile vizeler kalkarsa eliat-istanbul arası uçuş başlarsa bu hattan ekmek yiyebilirler.

İsrail’in milli havayolu şirketi El-AL, 7 yıl aradan sonra yeniden Tel-Aviv'den Larnaka’ya uçuşlar düzenleyeceğini duyurdu.

Rum basınında da geniş yer bulan haberlere göre; şirketin Larnaka-Tel Aviv arasında gerçekleştireceği seferlerin her Cumartesi ve Çarşamba günleri yapılacağını belirtildi.

El-Al, şirketinin CEO'su Eliezer Shkedi'nin geçtiğimiz hafta içi İsrail Başbakanı Nethanyahu'ya Türkiye-İsrail arasında gerçekleştirilen uçuşlar nedeniyle yazdığı "kızgın" mektupla gündeme gelmişti.

EL-AL 7 YIL ARADAN SONRA YENİDEN BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

tyler ~ 5 yıl önce
havacıların az çok ingilizce bildiğini sanırdım. arkadaş iyi yakalamış fulle full dolu dendiğini :) türkçe dalgasınıda geçmiş ama ingilizce anlamı bilmeyenler türkçe alayıda anlamamış. sanırım algıda sorun var :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ali ~ 5 yıl önce
larnaka rum kesimi degilmi arkadaslar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Larnaka ~ 5 yıl önce
Evet Rum Kesiminin İki Havalimanından En Yoğun Olanı Diğeride Baf Havalimanı..
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
İphome ve full dolu yazan arkadasa karsi cikanlar tam bir parazitsiniz siz...adam bilgi veriyor ama siz israil/amerika yanlisi oldugunuz icin hemen israile zit olan kisiye zit oluyorsunuz hepiniz onursuzsunuz oglum onursuz.....inadina full dolu yazan arkadasa katiliyorum....(lutfen yayinla)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Beni Anladığın İçin Sana Teşekkür Ederim Arkadaşım. Burada Bazıları Anlattığımız Konuları Farklı Bir Yöne Çekebiliyorlar Artık Öylelerini Takmıyorum Bile..
hamburg/tolga ~ 5 yıl önce
zatenözel havayolu şirketi israir antalya'ya uçmak istiyor ama türk makamlarınca uçuş kurallarında anlaşamadıkları için bir türlü uçuş gerçekleşmiyor.istanbul konusunda ise thy&pegasus ile rekabet etmesi gerekir.ama el al şu günlerde küresel ekonomik darboğazı atlatabilmiş değil.istanbul tel aviv hattında rekbet gücü bundan dolayı zayıf.ama israil ile vizeler kalkarsa eliat-istanbul arası uçuş başlarsa bu hattan ekmek yiyebilirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000