02 Mart 2011, Çarşamba 11:56:46

EL KAİDE'NİN YENİ SİLAHI "AKREP VE YILAN"

Batıya karşı terör savaşında yeni taktikler denemeye çalışan El Kaide’nin son silahı zehirli hayvanlar
  • Puhahaha,bu planın testini THY de yaptı herhal. Şirketin belirli kademelerine IKA nın da yardımıyla pek çok yılan ve akrep yerleşetirdi. baktı çok etkili şimdide bu planı kendi eylemlerinde kullanacak .)
  • Snake on a plane. Ben bu filmi gormustum cok kotuydu..
  • INMEDI ! JFK 'yi CIA ve Fed. Res. idarecileri oldurdu, ve WTC 1 /2 ve 7 yi aylar oncesinden yerlestirilmis patlayicilar sayesinde yikildi WTC 7 atom bombasina karsin dayanikli(indirect hit) olarak insa edilmisti, Pentagona B757 carpmadi vs vs... asil sana akil Fikir versin. ABD baslikli arkadas cok dogru yaziyor. Ne arastirip neye gore yazarsin. Televizyonun soylediklerini burada bize anlatiyorsun.
  • savundugun tez ile aya insan inmedi-o sadece studyoda cekilmisti- demek ayni. Allah sana akil vermis onu kullan....birak CIA hikayelerini
Terör örgütü El Kaide, artık Batı’ya karşı terör savaşında yeni metotlar bulmak peşinde. Havaalanlarında, güvenlik noktalarında, gelişen teknolojiyle bomba ya da silahların uçaklara sokulması imkânsızlaşırken, teröristler bu kez de zehirli hayvanlarla terör yaratmayı planlıyor. El Kaide lideri Usame Bin Ladin’in yardımcısı Eymen El Zevahiri, yeni saldırılar için “yeni yollar” bulunması konusunda çağrıda bulunurken, Ebu Yakin el Askeri adlı El Kaide üyesi, terör örgütüne ait bir internet sitesindeki yorumunda şunları yazdı: “Akrepler, plastik torbalarda, şişelerde ya da küçük bir el çantasında metal dedektörlerin arasından geçirilerek, uçağa götürülmeli. Bir keresinde onları serbest bıraktınız mı, uçak cehenneme dönecektir.”

YILANLAR DA OLABİLİR
El Askeri, uçağa zehirli örümcekler, eşek arıları ya da yılanların da sokulabileceğini vurgularken, Abdullah el Anbari adlı kişi ise, “Bunlar uçağın tuvalet kabinindeki hava boşluğuna bırakılmalı. Böylece kokpite de ulaşabilir. Pilotlara direkt ulaşırsa daha iyi olur, ancak bunu yapan da bu hayvanlar tarafından ısırılıp, sokulabilir” yorumunda bulundu. El Kaide en kanlı eylemini 11 Eylül 2001’de ABD’de yolcu uçaklarıyla düzenlediği intihar saldırılarıyla gerçekleştirmişti.

(Habertürk)
EL KAİDE'NİN YENİ SİLAHI "AKREP VE YILAN"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Puhahaha,bu planın testini THY de yaptı herhal. Şirketin belirli kademelerine IKA nın da yardımıyla pek çok yılan ve akrep yerleşetirdi. baktı çok etkili şimdide bu planı kendi eylemlerinde kullanacak .)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Snake on a plane. Ben bu filmi gormustum cok kotuydu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
INMEDI ! JFK 'yi CIA ve Fed. Res. idarecileri oldurdu, ve WTC 1 /2 ve 7 yi aylar oncesinden yerlestirilmis patlayicilar sayesinde yikildi WTC 7 atom bombasina karsin dayanikli(indirect hit) olarak insa edilmisti, Pentagona B757 carpmadi vs vs... asil sana akil Fikir versin. ABD baslikli arkadas cok dogru yaziyor. Ne arastirip neye gore yazarsin. Televizyonun soylediklerini burada bize anlatiyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
savundugun tez ile aya insan inmedi-o sadece studyoda cekilmisti- demek ayni. Allah sana akil vermis onu kullan....birak CIA hikayelerini

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000