18 Aralık 2013, Çarşamba 20:45:19

EL AL TÜRKİYE UÇUŞLARINA TEKRAR BAŞLIYOR

İsrail'in milli havayolu şirketi El Al, 5 yıl aradan sonra Türkiye uçuşlarına başlıyor.
  • Thy yalnız at koşturamayacak artık Ben Gurion'da
  • EL AL'in calisanlarinin maasi thy calisanlarinin maaslarinin en az iki katidir (kaptan pilotlar haric). Bazilari THY icin nameler dokturuyor. THY sizlerin ucuz is gucunuzden dolayi EL AL'la rekabet edebiliyor. United ucamadi Turkiye'ye cunku onlarin maaslari uc yada dort kat daha fazla sizlerden. Tarafinizi iyi secin arkadaslar.
  • el al hiç bir şekilde thy ile rekabet edemez. sadece ciddi olarak fiatını düşürürse ucuz uçmak isteyen seçebilir.. ancak onun dışında mümkün değil. İsrailli yolcular kendileri İstanbul üzeriden kuzey amerikaya uçuyorlar. her sabah Atatürk havaalaıınıda thy nin amerikaya uçacak uçuş salonlarını bakın en 50-60 tane tel avivden gelen yolcu var herkes biliyor. thynin kalitesi tartışalamaz en üst düzeyde..
  • Antisemitizm'e Kardeş bunları yazarken bi de bu milletin ve hükümet politikalarının dünya ya ve Ortadoğu'ya neler yaptıklarından da bi bahsetsene. Bilmiyorsan bir kaç cilt kitap okuman lazım. Haberin ola. Ha bunlar sadece bu bölgede değil bulundukları heryer de böyleler

İsrail medyasının haberine göre, konuyla ilgili anlaşma dün Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi ve mevkidaşı Giora Romm arasında dün imzalandı. Konuyla ilgili açıklamayı İsrail Ulaştırma Bakanı Israel Katz yaptı. Bakan Katz, "Güvenlik problemleri sebebiyle Türkiye'ye uçamıyorduk. Şimdi Türk Havayolları ile eşit şartlarda rekabet edebiliriz." dedi.

El Al, havaalanlarında uygulayageldikleri ağır güvenlik kontrollerinin reddedilmesi üzerine Türkiye uçuşlarını durdurmuştu. Habere göre, yoğun müzakerelerin ardından Türkiye, İsrail'in güvenlik endişelerinin giderilmesi yönünde tatmin edici çözümler üretince anlaşma sağlandı.

İsrail Sivil Havacılık Genel Müdürü Giora Romm, El Al'in önümüzdeki yazdan itibaren Türkiye seferlerine başlayabileceğini dile getirdi. İsrail havayollarına da seferler için herhangi bir sınırlama konulmadı.

Türk Havayolları'nın haftada 60'tan fazla karşılıklı sefer düzenleyerek İsrail ile Türkiye arasında bu yıl bir milyondan fazla yolcu taşıdığı belirtildi.

SHGM AÇIKLADI

SHGM konu ile ilgil yaptığı açıklamada şöyle dedi; İsrail tescilli uçakların ülkemize yapacakları seferlerde talep ettikleri ilave güvenlik önlemleri ülkemiz mevzuatına  uygun olarak alabilmeleri için ilgili kurumlarımızın da katılımı ile İsrail Sivil havacılık Genel Müdürü ile ülkemizde yapılan toplantıda mutabakata varılmıştır.Buna göre ilave hizmetler Genel Müdürlüğümüz tarafından yetkilendirilen Türk özel güvenlik şirketlerinden alınacaktır..

EL AL TÜRKİYE UÇUŞLARINA TEKRAR BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Thy yalnız at koşturamayacak artık Ben Gurion'da

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Calisanlar ~ 4 yıl önce
EL AL'in calisanlarinin maasi thy calisanlarinin maaslarinin en az iki katidir (kaptan pilotlar haric). Bazilari THY icin nameler dokturuyor. THY sizlerin ucuz is gucunuzden dolayi EL AL'la rekabet edebiliyor. United ucamadi Turkiye'ye cunku onlarin maaslari uc yada dort kat daha fazla sizlerden. Tarafinizi iyi secin arkadaslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 4 yıl önce
el al hiç bir şekilde thy ile rekabet edemez. sadece ciddi olarak fiatını düşürürse ucuz uçmak isteyen seçebilir.. ancak onun dışında mümkün değil. İsrailli yolcular kendileri İstanbul üzeriden kuzey amerikaya uçuyorlar. her sabah Atatürk havaalaıınıda thy nin amerikaya uçacak uçuş salonlarını bakın en 50-60 tane tel avivden gelen yolcu var herkes biliyor. thynin kalitesi tartışalamaz en üst düzeyde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Antisemitizm'e Kardeş bunları yazarken bi de bu milletin ve hükümet politikalarının dünya ya ve Ortadoğu'ya neler yaptıklarından da bi bahsetsene. Bilmiyorsan bir kaç cilt kitap okuman lazım. Haberin ola. Ha bunlar sadece bu bölgede değil bulundukları heryer de böyleler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000