19 Mayıs 2012, Cumartesi 12:22:33

EGE'NİN TEK ÖZELİ SATILDI

İzmir’in tek özel pilot okulu Ege Air, ABD’li bir şirkete satıldı. United Managers Grup’un satın aldığı okulda sadece PPL değil ATPL eğitimleri de verilecek.
  • Ege air ne olduğu belli değil ne yapıldığı belli değil ses yok soluk yok!.. Herkese mavi boncuk!.. Aman uzak durun... Hocası kim nesi nerde? açıklasınlar bakalım
  • Ege havacilik egitimlerine ve ucuslarina tekrar basladi ,herkese iyi ve emniyetli ucuslar olsun
  • bu bahsettiğiniz adam kim
  • ÇOK LAF YALANSIZ ÇOK MAL HARAMSIZ OLMAZ İNSANDA ALLAH KORKUSU VARSA YEDİĞİ HER LOKMANIN BOĞAZINA DÜĞÜMLENMEYECEĞİNE İNANIYORSA VE CEHENNEMİ BİLİYORSA BU KADAR METELİKSİZ BİR ADAM BUKADAR PARAYA NASIL ULAŞIYOR ÇIKIP HESABINI VERSİN ALLAH YALANCILARIN HESABINI ÖTEKİ DÜNYAYA BIRAKMIYACAĞINI BİLİYORUM .

İzmir merkezli Ege Air uçuş okulu ABD’li şirkete satıldı. 2009 yılında eğitimlere başlayan okul dün itibariyme ABD’li United Managers gruba devredildi.

Uçuş okulunun sahibi Zafer Halidi, Ege Air’e ait Facebook sayfasında satışla ilgili şöyle dedi:

“3 yılı askın bir zamandır sizler ile hoş ve güzel zamanlar geçirdik. Elimizden geldikçe sosyal anlamda kamu yararına faaliyet gösterdiğimiz alanda çalısmalar yaparak güzel ve anlamlı projelere imza attık. United Managers Gurup devrettiğimiz bayrağı daha ileriye tasimak ve kaliteli,emniyetli bir egitim hizmetini ogrencilerine sunmak adina gerekli yatırımları yaparak kucuk bir butce ile başladığımız serüveni uluslararası bir egitim kuruluşuna çevirmek icin projeler ile yeni bir donem başlatma heyecanı ve arzusu içerisindedir. Bu güne kadar gösterdiğiniz mütevazı katılımınızı bundan sonrada gösterme teveccühünde bulunmanızı rica eder. Bütün dost ve arkadaslarıma ve hepinize sonsuz minnet ve şükranlarımı sunarım.”

ABD’li United Managers’in, sadece PPL (Amatör pilot lisansı) eğitimi veren Ege Air’in alanını genişleterek  havayollarına pilot yetiştirmek için ATPL lisansı için de eğitimlere başlayacağı, Türkiye’nin yanı sıra Kuzey Irak’ta da bir uçuş okulu açacağı kaydedildi.

EGE'NİN TEK ÖZELİ SATILDI