17 Şubat 2011, Perşembe 08:23:50

EGEMEN BAĞIŞ SÜRPRİZ YAPTI

Crans Montana Forumu'nun kendisine vereceği ödülü almak üzere dün sabah Başbakanlık'a ait Ana uçağı ile Brüksel'e hareket eden Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a gökyüzünde sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.
  • iyiki doğmuş ve bu ödülü almış helal olsun...
  • Bunlar gavur adetleri. Günah değil mi ? Uçakta doğum günü falan. Çarpılırsınız maazallah
  • Helal olsun Sayin Erdogana takdir edilecek bir hanimefendi Ülkesi icin aldi ödule asadaki "Sofor by arabami hazirlayin" diyen kisinin babasinin ucagi ile ucmayacakti herhalde. Hem bu ödulü alarak türkiyenin asil yüzünü göstermis oldu. Helal Olsun
  • Ata ucagi babanizin mali.Binin bakalim,binin.Devletin mali deniz yemeyen malum.Tuvalete bile ucaga binip gidin.Dilerim allahtan düğüm düğüm bogainiza dizilir.
Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ve eşi Beyhan Bağış'ın organize ettiği bu sürpriz kutlamaya aralarında benim de bulunduğum, heyetteki kadın gazetecilerle TBMM Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Güldal Akşit, AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Gaziantep Milletvekili Fatma Şahin de eşlik etti.

Emine Erdoğan, uçak havalandıktan yaklaşık 10 dakika sonra bizlerle sohbet için oturduğumuz bölüme geçtiği sırada sürpriz kutlamayla karşılaştı. 56 yaşına giren Emine Erdoğan üzerinde eşi, çocukları ve torunlarıyla çekilmiş bir aile fotoğrafının yer aldığı pastayı keserken "Gökyüzündeki bu yeni yaş kutlaması gerçekten çok ilginç oldu. Unutamayacağım bir doğum günü yaşamama sebep oldunuz" diyerek uçaktaki herkese teşekkür etti. Erdoğan'ın yaş günü kutlamasında kızı Sümeyye Erdoğan da bulundu.

(Sevilay Yükselir - Sabah)
EGEMEN BAĞIŞ SÜRPRİZ YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
iyiki doğmuş ve bu ödülü almış helal olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bunlar gavur adetleri. Günah değil mi ? Uçakta doğum günü falan. Çarpılırsınız maazallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Helal olsun Sayin Erdogana takdir edilecek bir hanimefendi Ülkesi icin aldi ödule asadaki "Sofor by arabami hazirlayin" diyen kisinin babasinin ucagi ile ucmayacakti herhalde. Hem bu ödulü alarak türkiyenin asil yüzünü göstermis oldu. Helal Olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ata ucagi babanizin mali.Binin bakalim,binin.Devletin mali deniz yemeyen malum.Tuvalete bile ucaga binip gidin.Dilerim allahtan düğüm düğüm bogainiza dizilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000