27 Eylül 2010, Pazartesi 16:02:23

EGE’NİN İNCİSİ RUHSATINA KAVUŞTU

Ege bölgesinde ilk pilot eğitim merkezi işletme ruhsatına kavuştu. Ege Havacılık, Pazartesi gününden itibaren ilk grupla eğitimlere başlıyor.
  • kocaman saygılar sizi seviyoruz...?
  • ay sonra bu arkadaşlar batarsa seninmenfaatin ne olacak sevgili b...hanım
  • Bu okulun yetkisi 1 sene once çıksaydı uçuş parasını zar zor denkleştiren,borç harç para bulan yada kredi çeken bir çok arkadşımız 230 euro yerine çok daha düşük rakamlara uçuşlarını yapabileceklerdi ama ne yazıkki oldurmadılar. Bundan sonrası için en azından güzel olacak. Sizleri destekliyorum genç aradaşlarım niyetiniz doğru amacınız güzel her zaman sizinleyim S.Y
  • Ama ne kuyuruk acısı var veya hangi şirket adına çamur atıyor diye düşünmeden edemiyorum. Çünkü Dürüst ! arkadaş çamuru atmış, Firma çalışanıda açıkça çıkmış hemde medya ortamında varsa bildiğin açıkla diyor isim soruyor, ama Dürüst ! arkadaş kıvırıp 6 ay sonra görüşürüz gibilerinden çamura devam ediyor. Ayıptır arkadaşlar, oradan ekmek yiyecekler, emek ve para sarf edenler var. Hem anlamadığım böyle birileri varsa hangi ince hesapla bu parayı vermişler ki daha kurulmakta olan bir şirkete. Bu tip insanlar zaten bu sektörü zehirleyenler. Yazıklar olsun diyesim geliyor. Artık lütfen karnınızdan konuşup bel altı vurmayı bırakın, eğer bu şirket geçen yıl kurulabilseydi ben ve bazı arkadaşlarım 230 euro vermek zorunda kalmazdık bir sorti için..

Eylül 2009’da kurulan Ege Havacılık, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden PPL (Private Pilot Licence) eğitimi verme yetkisi aldı. Uzun süredir PPL yetkisi almak için çalışmalarını sürdüren Ege Havacılık, sonunda ruhsatına kavuştu.
 
Ege Havacılık, Pazartesi gününden itibaren ilk öğrenci grubuyla eğitimlerine başlayacak. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndaki özel hangarlar bölgesinde hizmet verecek olan Ege Havacılık, PPL eğitiminin dışında gece uçuşu ve PIC (Pilot in Command) uçuşları da düzenleyebilecek.

İzmir’in hatta Ege Bölgesi’nin tek uçuş okulu olma özelliğini elinde bulunduran Ege Havacılık’ın filosunda üç adet eğitim uçağı bulunuyor. Uçaklardan ikisi Cessna 172 ve bir tanesi ise Cessna 182...

Ege Havacılık, Bodrum Milas ve Edremit havaalanlarında da eğitim verme yetkisine sahip.

©AirportHaber.com ÖZEL

EGE’NİN İNCİSİ RUHSATINA KAVUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
kocaman saygılar sizi seviyoruz...?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ay sonra bu arkadaşlar batarsa seninmenfaatin ne olacak sevgili b...hanım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu okulun yetkisi 1 sene once çıksaydı uçuş parasını zar zor denkleştiren,borç harç para bulan yada kredi çeken bir çok arkadşımız 230 euro yerine çok daha düşük rakamlara uçuşlarını yapabileceklerdi ama ne yazıkki oldurmadılar. Bundan sonrası için en azından güzel olacak. Sizleri destekliyorum genç aradaşlarım niyetiniz doğru amacınız güzel her zaman sizinleyim S.Y

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ama ne kuyuruk acısı var veya hangi şirket adına çamur atıyor diye düşünmeden edemiyorum. Çünkü Dürüst ! arkadaş çamuru atmış, Firma çalışanıda açıkça çıkmış hemde medya ortamında varsa bildiğin açıkla diyor isim soruyor, ama Dürüst ! arkadaş kıvırıp 6 ay sonra görüşürüz gibilerinden çamura devam ediyor. Ayıptır arkadaşlar, oradan ekmek yiyecekler, emek ve para sarf edenler var. Hem anlamadığım böyle birileri varsa hangi ince hesapla bu parayı vermişler ki daha kurulmakta olan bir şirkete. Bu tip insanlar zaten bu sektörü zehirleyenler. Yazıklar olsun diyesim geliyor. Artık lütfen karnınızdan konuşup bel altı vurmayı bırakın, eğer bu şirket geçen yıl kurulabilseydi ben ve bazı arkadaşlarım 230 euro vermek zorunda kalmazdık bir sorti için..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000