30 Ağustos 2010, Pazartesi 17:06:50

EGE HAVACILIK ÇOCUKLARI UÇURDU

Ege Havacılık Uçuş Okulu İzmir'in 30 ilçesinden velileriyle gelen 10 yaş altı öğrencilere 30 Ağustos Zafer Bayramında İzmir semalarında uçarak hayatlarının ilk uçuş deneyimini yaşadı.
  • "hayırlı uğurlu olsun"kazasız belasız emniyetli uçuşlar diliyorum... Hakan GÖKTÜRK
  • BURADAN İSİM VERMEDEN VEDE NEOLUP BİTTİĞİNİ BİLMEDEN AHKAM KESMEK İNSANLARI KARALAMAK ÇOK KOLAYDIR.LÜTFEN ÖNCE KENDİ EĞRİLERİNİZE BAKIN DAHA SONRA BAŞKALARINI ELEŞTİRİN.HAVACILIK ADINA BİŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞAN İNSANLARIDA BİLMEDEN KARALAMYINIZ.ÇAMUR AT İZİ KALSIN FELSEFENİZDEN VAZGEÇİNİZ ZİRA O ÇAMURDA BİRGUN BOĞULURSUNUZ .HERŞEYE RAĞMEN BAŞARILAR EGE HACVACILIK ÇALIŞANLARINA MERAK ETMEYİNİZ ARKANIZDA HERZMAN SİZLERİ DESTEKLEYEN HAVACILIK TUTUKUNLARI VAR BUNU BİLİN VEDE BAZILARIDA BUNU BİLSİNKİ YALNIZ DEĞİLLEREDİRBİRGÜN O ÇAMURDA BOĞUŞLUR
  • Madem baban yapsa affetmezsin ismini yazda bari ne kadar delikanlısın kim kimden kaçıyor hep birlikte öğrenelim kim alacaklı kim verecekli hep birlikte görelim. Keşke her kes onun kadar delikanlı olsa ama o zaman senin gibi şebeklerin işi olmazdı bu camia da. EGE havacılık kimseye borclu değildir. Öğrencileri dediğin herkes de ordakilerin arkadaşlarıdır. Bir kişi dahi yabancı değildi senin küçük beynin algılamaz ama bir senedir bekleyen arkadaşları var anlamadıysan okulu arada öğren
  • Bir sürü insanı kandırıp paralarını aldılar ve geri vermiyorlar. Yaptıkları yalnış işleri de bu şekilde kamufle etmeye çalışıyorlar. Zafer bey alacaklılardan kaçacak yer arıyor. Kaçamayınca da bir yalan bulup bir şekilde kandırmayı başarıyor.İnsanları kullanarak umutlarını boşa çıkararak bir şeyler yapmaya çalışıyor.Bakalım bu yalanları daha ne kadar devam ettirecek. Eğri oturup doğru konuşalım lütfen. Yoksa havacılık adına ciddi anlamda hizmet veren kimse bu şekilde eleştirilmez. Bunları babam bile yapsa, babam demem rezil ederim.
Airporthaber'in desteği ile İzmir'de 30 ilçeden gelen 10 yaş altı öğrenciler hayatlarında uçuş deneyimini ilk kez yaşadılar. Öğrencilerin ilk deneyimin ardından çok mutlu oldukları gözlenirken, bazı öğrencilerin ileride ne olacaksın? sorusuna "Uçmaktan korktuğum için pilot olmak istemiyordum, ama artık çok istiyorum" diye cevap verdiği gözlendi.

Organizasyon'a ev sahipliği yapan Adnan Menderes Havaalanı'ndaki Ege Havacılık Uçuş Okulu yetkilisi Zafer Halidi ise, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda da benzer bir faaliyet gerçekleştirdiklerini belirterek; "Amacımız, çocuklarımıza havacılığı sevdirmek, sivil havacılığı öğretmek. Ulusumuz için özel günlerde, çocuklarımızda önemli bir hatıra oluşturmak istedik. Heyecanları gözlerine yansıyan çocuklarımızın arasından Türk Havacılığına katkı sağlayacak olanlar çıkacaktır. Aynı etkinliği 29 Ekim'de de gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

Eğitim uçağını dikkatle inceleyen öğrenciler, apronda bekleyen 4 kişilik Cessna 172 eğitim uçağına sırayla binerek pilotlar Zafer Halidi ve Süleyman Doğan ile İzmir semalarında tur attı.
EGE HAVACILIK ÇOCUKLARI UÇURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
"hayırlı uğurlu olsun"kazasız belasız emniyetli uçuşlar diliyorum... Hakan GÖKTÜRK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
BURADAN İSİM VERMEDEN VEDE NEOLUP BİTTİĞİNİ BİLMEDEN AHKAM KESMEK İNSANLARI KARALAMAK ÇOK KOLAYDIR.LÜTFEN ÖNCE KENDİ EĞRİLERİNİZE BAKIN DAHA SONRA BAŞKALARINI ELEŞTİRİN.HAVACILIK ADINA BİŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞAN İNSANLARIDA BİLMEDEN KARALAMYINIZ.ÇAMUR AT İZİ KALSIN FELSEFENİZDEN VAZGEÇİNİZ ZİRA O ÇAMURDA BİRGUN BOĞULURSUNUZ .HERŞEYE RAĞMEN BAŞARILAR EGE HACVACILIK ÇALIŞANLARINA MERAK ETMEYİNİZ ARKANIZDA HERZMAN SİZLERİ DESTEKLEYEN HAVACILIK TUTUKUNLARI VAR BUNU BİLİN VEDE BAZILARIDA BUNU BİLSİNKİ YALNIZ DEĞİLLEREDİRBİRGÜN O ÇAMURDA BOĞUŞLUR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Madem baban yapsa affetmezsin ismini yazda bari ne kadar delikanlısın kim kimden kaçıyor hep birlikte öğrenelim kim alacaklı kim verecekli hep birlikte görelim. Keşke her kes onun kadar delikanlı olsa ama o zaman senin gibi şebeklerin işi olmazdı bu camia da. EGE havacılık kimseye borclu değildir. Öğrencileri dediğin herkes de ordakilerin arkadaşlarıdır. Bir kişi dahi yabancı değildi senin küçük beynin algılamaz ama bir senedir bekleyen arkadaşları var anlamadıysan okulu arada öğren

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bir sürü insanı kandırıp paralarını aldılar ve geri vermiyorlar. Yaptıkları yalnış işleri de bu şekilde kamufle etmeye çalışıyorlar. Zafer bey alacaklılardan kaçacak yer arıyor. Kaçamayınca da bir yalan bulup bir şekilde kandırmayı başarıyor.İnsanları kullanarak umutlarını boşa çıkararak bir şeyler yapmaya çalışıyor.Bakalım bu yalanları daha ne kadar devam ettirecek. Eğri oturup doğru konuşalım lütfen. Yoksa havacılık adına ciddi anlamda hizmet veren kimse bu şekilde eleştirilmez. Bunları babam bile yapsa, babam demem rezil ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000