12 Aralık 2014, Cuma 08:11:36

EFSANE GERİ DÖNÜYOR!

Microsoft'un efsane oyunu Flight Simulator bir kez daha, üstelik çok yakın bir zamanda geri dönüyor!
  • Laf atanlar niye laf atıyor anlamadım. Ben fo yum, an oldu açıp simulatorden çalıştım. Çok yararlı.
  • Fsx de bazı planor bolumleri vardır. Tavsiye ederim eglenceli ve planorler hakkında pek çok fikir edinmenizi saglayacaktır
  • Kesinlikle faydalı. Öneririm. En azıdan fazla heyecan yapmıyorsunuz.
  • Değerli büyüklerim ben FS oynasam ileriki uçuş eğitimlerinde yararı olur mu? Seneye yaza İnönü'ye planöre gidecegim şubemle konuştum aynı şey değil planör motorsuzmuş Ama dönüşler ve inişler için pratik yapsam FSde acaba planörü hızlı öğrenebilirmiyim sizcede? Cevaplarınız için şimdiden sağolun.

PC oyunlarının en uzun süre dayanan yapımlarından biri Microsoft Flight Simulator serisi, 2009'da Microsoft tarafından sonlandırılmıştı. Bundan 18 ay sonra "Flight" adı altında ücretsiz bir oyun olarak tekrar canlandırılan Flight Simulator, yeteri kadar ilgi çekmediği için birkaç ay sonra yine piyasadan çekildi.

Ancak Microsoft'un bu sene Temmuz ayında Flight Simulator'ü Dovetail Games'e lisanslamasının ardından anlaşmanın ilk ürünü, 18 Aralık'ta ortaya çıkmaya hazırlanıyor. Windows 8.1 için geliştirilen Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition, 20 uçak, 80 görev, 24.000 hava alanı ve güncellenen çoklu oyuncu moduyla gelecek. Flight Simulator X: Deluxe Edition ve Acceleration Expansion Pack'i içerecek olan oyun, Dovetail'e göre "tanıtım amacıyla özel bir fiyatla" satışa sunulacak.

Firma Temmuz'da yaptığı açıklamada Steam sürümünün piyasaya sürülmesinin ardından oyunu 2015'te piyasaya sürmeyi planladığını söylemişti.

EFSANE GERİ DÖNÜYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Laf atan ~ 3 yıl önce
Laf atanlar niye laf atıyor anlamadım. Ben fo yum, an oldu açıp simulatorden çalıştım. Çok yararlı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
planorcu arkadasa ~ 3 yıl önce
Fsx de bazı planor bolumleri vardır. Tavsiye ederim eglenceli ve planorler hakkında pek çok fikir edinmenizi saglayacaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kesinlikle faydalı. Öneririm. En azıdan fazla heyecan yapmıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
planör ~ 3 yıl önce
Değerli büyüklerim ben FS oynasam ileriki uçuş eğitimlerinde yararı olur mu? Seneye yaza İnönü'ye planöre gidecegim şubemle konuştum aynı şey değil planör motorsuzmuş Ama dönüşler ve inişler için pratik yapsam FSde acaba planörü hızlı öğrenebilirmiyim sizcede? Cevaplarınız için şimdiden sağolun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000