14 Kasım 2011, Pazartesi 14:10:20

ECLIPSE İLK GÜNDEN 5 SİPARİŞ ALDI

Türk ortaklı Eclipse Aerospace, Dubai Air Show’da 5 adet çift motorlu hafif jet uçağı Total Eclipse için sipariş aldığını duyurdu.
  • Tüm dünyada özellikle Amerika'da "küçük uçak" ların satışı düşüyor. Daha da düşecek görünen ekonomik gelişmeler sonucu. Reklam işte, salla belki tutar...
  • Türkiye'den de 5 tane siparisi avardi, bu sene sonuna kadar teslim edilecekti? Sicilden baktim ancak bir tane var, yaniliyor muyum?
  • Bu tür haberler her uçak için her airshow'da çıkar fakat hiçbir zaman aynen gerçekleşmez.
  • "TUVALETİ BİLE YOK"
2011 Dubai Air Show’da ilk kez tanıtılan şirketin en yeni modeli çift motorlu Total Eclipse büyük ilgi gördü ve fuarın ilk gününü 5 sipariş ile kapadı.

Eclipse Aerospace’in kurucu ortaklarından olan EA Havacılık Başkanı Ekim Alptekin Dubai Air Show sırasında yaptığı açıklamada ‘Birçok kişi Eclipse gibi hafif jetlerin Birleşik Arap Emirlikleri’nde pazarı olmadığını söylüyordu, aldığımız siparişler bu düşüncenin ne kadar yanlış olduğunu gösterdi. Alınan siparişlerle Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki iş adamlarının verimliliğe herkes kadar önem verdiklerini bir kez daha görmüş olduk.’ dedi.

Eclipse Aerospace, Birleşik Arap Emirlikleri Genel Sivil Havacılık Otoritesi ile yakın çalışmalar sonucu, Eclipse jet uçağı için geçen ay Amerika Birleşik Devletleri Federal Havacılık Dairesi’nden Tip Sertifikasını da almıştı.
ECLIPSE İLK GÜNDEN 5 SİPARİŞ ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
Tüm dünyada özellikle Amerika'da "küçük uçak" ların satışı düşüyor. Daha da düşecek görünen ekonomik gelişmeler sonucu. Reklam işte, salla belki tutar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Türkiye'den de 5 tane siparisi avardi, bu sene sonuna kadar teslim edilecekti? Sicilden baktim ancak bir tane var, yaniliyor muyum?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu tür haberler her uçak için her airshow'da çıkar fakat hiçbir zaman aynen gerçekleşmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
"TUVALETİ BİLE YOK"

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000