11 Ocak 2018, Perşembe 12:57:08

EASA lisanslı Türk teknisyen arıyorlar

Fly Safe Technic, Avrupa, Afrika ve Arabistan’da görevlendirmek üzere EASA lisansına sahip teknisyenler alacağını duyurdu.
  • Bu firma için demiyorum fakat yurtdışında düzgün bir firmada çalışma imkanı olan, kendisine güvenen lisanslı teknisyenler bence şansınızı mutlaka deneyin. Elinizdeki meslek uluslararası bir meslek. İngilizce'nizi mutlaka geliştirin, kendinizi geliştirin ve gidin. Siz biraz sıkıntı çekersiniz ama çocuklarınızın daha refah, huzurlu bir hayatı olur.
  • İlgili firmanın sitesine girince 2017 de istanbulda kurulan antalyada hizmet veren... Diyor.
  • Herkesin ederi kadar dersen, daha çok zaman devam edersin ameliliğe,
  • Fly Safe Technic was established in 2017, in Istanbul, TURKEY and set as a business objective the training of new technicians nominee and maintenance of aircrafts. We combine experiences and aviation passion in our staff. We are excited about each new challenge. With our qualified and smart technicians we contribute to the future of technology. It’s not just only TURKEY, we will soon cover all over the world with all of our stations. It’s just for making you fly safe

Fly Safe Technic, Avrupa, Afrika ve Arabistan’da görevlendirmek üzere EASA lisansına sahip teknisyenler alacağını duyurdu.

Yunanistan merkezli Fly Safe Technic şirketi, birçok noktada görevlendirmek üzere Türk teknisyen arıyor.

5 yıl önce Yunanistan’da kurulan şirket,  Avrupa, Afrika ve Suudi Arabistan’da görevlendirmek için teknisyen arayışına girdi.

Türkiye’deki lisansı uygun teknisyenleri de bünyesine katmak isteyen şirketin ilanında, teknisyenlerde EASA onaylı Airbus 320, A330, Boeing 737NG/CL, B777 ve B767 serisi uçak tiplerinde geçerli B1/B2 lisansı olması şartı yer aldı.

Başvuruların info@flysafe.tech adresinden yapılabileceği kaydedildi.

EASA lisanslı Türk teknisyen arıyorlar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

gidin ~ 5 ay önce
Bu firma için demiyorum fakat yurtdışında düzgün bir firmada çalışma imkanı olan, kendisine güvenen lisanslı teknisyenler bence şansınızı mutlaka deneyin. Elinizdeki meslek uluslararası bir meslek. İngilizce'nizi mutlaka geliştirin, kendinizi geliştirin ve gidin. Siz biraz sıkıntı çekersiniz ama çocuklarınızın daha refah, huzurlu bir hayatı olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Site ~ 5 ay önce
İlgili firmanın sitesine girince 2017 de istanbulda kurulan antalyada hizmet veren... Diyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Herkesin ederi ~ 5 ay önce
Herkesin ederi kadar dersen, daha çok zaman devam edersin ameliliğe,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Comment ~ 5 ay önce
Fly Safe Technic was established in 2017, in Istanbul, TURKEY and set as a business objective the training of new technicians nominee and maintenance of aircrafts. We combine experiences and aviation passion in our staff. We are excited about each new challenge. With our qualified and smart technicians we contribute to the future of technology. It’s not just only TURKEY, we will soon cover all over the world with all of our stations. It’s just for making you fly safe

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000