02 Aralık 2010, Perşembe 10:41:18

EA Havacılık MEBA 2010 Dubai Fuarı'na katılıyor

Eclipse 500’ün yeniden doğuş hikayesi havacılık dünyasını şaşırtmaya devam ediyor
  • Türkiye, bu firmaların öncülüğünde sivil havacılıkta ilerleme kaydediyor. Bağlantıların kurulması, müşterilerin bulunması ve işin de eğitimli ve deneyimli tekniksiyenlerce yapılması ile sonuçlar olumlu oluyor. Sivil havacılığın özel jetler, hava taksi, hava ambulansı ve eğitim alanında da gelişmesi hepimizi mutlu ediyor.
  • Evet doğrudur yapıyorlar ve yaptılar.
  • Genel Havacılık Hangarı olması lazım..
  • EA HAVACILIK'IN BAKIM MERKEZI VE YETKISI YOK NASIL OLUYORDA BAKIM VEREBILIYOR!!! VE ATATURK HAVALIMANINDA NERDELER?

Eclipse 500 çift motorlu hafif jetin Türk ortağı EA Havacılık, bu yıl 7-9 Aralık tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilecek olan MEBA 2010 Havacılık Fuarı’na katılıyor. İş jetleri pazarını oluşturan tüm modellerin sergileneceği fuar ile EA Havacılık Orta Doğu pazarındaki varlığını güçlendirmeyi ve Eclipse 500 uçağını Avrupa’dan sonra Orta Doğu pazarında da tanıtmayı hedefliyor.

Kurulduğu günden bugüne kadar EBACE Cenevre, Airex İstanbul ve AVEX Sharm-El-Sheikh İş Jeti Fuarlarına katılan Eclipse 500 ile katıldığı her fuarda başarılı konsepti ve ekonomik avantajlarının yanı sıra Türk ortaklığı ve yeniden yıldızını parlatan başarı hikayesi ile de ilgileri üzerine çekmeye devam ediyor.

2009 yılında Eclipse Aerospace’ın kurucu ortağı olarak havacılık sektörüne hızlı bir adım atan EA Havacılık aynı zamanda Eclipse 500 uçağının Avrupa, Rusya ve Orta Doğu Satış Temsilciliğini de üstleniyor. EA Havacılık ayrıca İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yer alan Avrupa’nın ilk Eclipse Aerospace Platin Servis Merkezi ile Eclipse 500 sahiplerine bakım, onarım ve geliştirme hizmetleri sunuyor.

Dünyanın ilk çift motorlu hafif jeti olan Eclipse 500, uygun fiyatı ve operasyonel kabiliyetleri ile en çok tercih edilen hafif jet olmaya devam ediyor. En yakın rakibinden yüzde 40 daha az yakıt harcayan Eclipse 500 şu anda dünyada 260 kişi tarafından kullanılıyor.

Bağımsız pazar araştırmaları önümüzdeki 5 yıl içerisinde dünyada 3 bin ile 4 bin arası hafif jete ihtiyaç duyulacağını ortaya koyuyor. Bu ihtiyacın yarısından fazlasını karşılamaya hazırlanan Eclipse Aerospace, Türk ortağı EA Havacılık’ın da etkisi ile Türkiye’de yeni bir üretim bandı için görüşmelerini ve böylece satılan her uçaktan yerel ekonominin de büyük bir pay alması için çalışmalarını sürdürüyor.
 

EA Havacılık MEBA 2010 Dubai Fuarı'na katılıyor

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
Türkiye, bu firmaların öncülüğünde sivil havacılıkta ilerleme kaydediyor. Bağlantıların kurulması, müşterilerin bulunması ve işin de eğitimli ve deneyimli tekniksiyenlerce yapılması ile sonuçlar olumlu oluyor. Sivil havacılığın özel jetler, hava taksi, hava ambulansı ve eğitim alanında da gelişmesi hepimizi mutlu ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Evet doğrudur yapıyorlar ve yaptılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Genel Havacılık Hangarı olması lazım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
EA HAVACILIK'IN BAKIM MERKEZI VE YETKISI YOK NASIL OLUYORDA BAKIM VEREBILIYOR!!! VE ATATURK HAVALIMANINDA NERDELER?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000