17 Mayıs 2010, Pazartesi 15:54:03

DÜŞEN UÇAKTA 3 TÜRK VARDI

Afganistan'da düşen Pamir Airways'e ait uçağın içinde 3 Türk'ün bulunduğu belirtildi.
  • Tedbir almak kulun görevi ancak ecel gelmedikçe can çıkar mı? Allah rahmet eylesin..Yorunlara bakıyorum da insanlar genel olarak ölümden korkuyor ..Tabiki intihar gibi tehlikeye atılmamak lazım lakin havada olduğu kadar yerde de insan risk altında.. Ayrıca ölen vatandaşlar yardım için oraya gitmişler, çok kutsal bi amaçla..dolayısıyla onların bu uçuşu ebedi saadete olmuştur inşalah..
  • çok eski (37 yasinda bir uçan tabut) Registration YA-PIS Bana bedava uç deseler binmem, bir de millet para vererek uçup ölüyor.Fakat tanidigim uçak hastalari müzelik B707 ile uçsunlar diye Irana gidip SAHA Airlines ile uçuyorlar ama çok tehlikeli. ALLAH RAHMET EYLESIN.
  • ihh vakfinin calisanlari idi iki turk afgan yetimlere yardim icin orda bulunuyorlardi. insallah can kaybi olmaz.
  • havacılığa gönül vermiş herkes,hepimiz;canımızla para kazanıyoruz.allah hepimizi korusun.vatandaşlarımızın mekanı cennet olsun,yakınlarına başsağlığı diliyorum.sevgiler

Yetkililerden yapılan açıklamaya göre, Pamir Airways'e ait uçağın Kunduz yakınlarında düştü. Afganistan İçişleri Bakanı, uçakta 38 yolcu ve 5 mürettebatın bulunduğunu belirtti.

Uçakta yolcu olarak üç Türk'ün bulunduğu açıklandı.

Kabil Büyük elçiliğinden aldığı bilgiye göre uçakta hayatını kaybeden Türklerin isimlerinin Mustafa Cebili, Faruk Aktaş ve Bahattin Yıldız olduğu öğrenildi.
 

DÜŞEN UÇAKTA 3 TÜRK VARDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
Tedbir almak kulun görevi ancak ecel gelmedikçe can çıkar mı? Allah rahmet eylesin..Yorunlara bakıyorum da insanlar genel olarak ölümden korkuyor ..Tabiki intihar gibi tehlikeye atılmamak lazım lakin havada olduğu kadar yerde de insan risk altında.. Ayrıca ölen vatandaşlar yardım için oraya gitmişler, çok kutsal bi amaçla..dolayısıyla onların bu uçuşu ebedi saadete olmuştur inşalah..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
çok eski (37 yasinda bir uçan tabut) Registration YA-PIS Bana bedava uç deseler binmem, bir de millet para vererek uçup ölüyor.Fakat tanidigim uçak hastalari müzelik B707 ile uçsunlar diye Irana gidip SAHA Airlines ile uçuyorlar ama çok tehlikeli. ALLAH RAHMET EYLESIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ihh vakfinin calisanlari idi iki turk afgan yetimlere yardim icin orda bulunuyorlardi. insallah can kaybi olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
havacılığa gönül vermiş herkes,hepimiz;canımızla para kazanıyoruz.allah hepimizi korusun.vatandaşlarımızın mekanı cennet olsun,yakınlarına başsağlığı diliyorum.sevgiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000