11 Mart 2009, Çarşamba 08:48:17

Düşen uçakla ilgili bir iddia daha!

Amsterdam’da yaşanan elim uçak kazasıyla ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı…
  • Bir telefonla oto elektrikcisini ucak teknisyeni yapan zihniyetlere ders olur diyecegiz ama yeni teknik muduru de ulkerden transfer.ikinci kaza mi cok yakinda bekleyin...
  • Tabiki konuşacağız aslanım, ama kalp kırmadan, çam devirmeden, maksadımızı aşmadan.Maksat illaki sorumlu aramak değil, bilgi paylaşmak, ders çıkarmak.Bu konuşulanlar (hakaret etmeler ve asılsız suçlamalar hariç) ayrıntı veya önemsiz gibi görünen şeylerin sonuçlarının ne derece büyük olabileceği konusunda uyanmamızı bilgi edinmeze yardımcı olmakta.Biraz tahammül lütfen!
  • herkes konusuyo susun artık ya
  • Hadi biri farketmedi,ikinciside fark etmedi üçüncüsüdemi fark etmedi.İstanbuldan amsterdama kadar 3 pilotumuzunda fark etmemesi inandırı değil.5 yaşındaki çocuklara anlatsınlar bu masalları.Bu kazanın altından ne çıkıcak,neyi örtbas etmeye çalışıyorlar görücez.

THY’nin 25 Şubat’ta Amsterdam’da düşen Tekirdağ uçağıyla ilgili iddialar bitmek tükenmek bilmiyor. Uluslar arası Hava Teknisyenleri Birliği (AEI) Genel Sekreteri Freg Bruggeman, “uçakla ilgili tutulan teknik notlarda altimetrenin bozuk olduğuna ilişkin bir bilgi yoktu. Bu da Pilotlar Hasan Tahsin Arısan, Olcay Özgür ve Murat Sezer’in altimetrenin büyük ihtimalle bozuk olduğunu bilmediğini gösteriyor” dedi.

Düşen uçakla ilgili bir iddia daha!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bir telefonla oto elektrikcisini ucak teknisyeni yapan zihniyetlere ders olur diyecegiz ama yeni teknik muduru de ulkerden transfer.ikinci kaza mi cok yakinda bekleyin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Tabiki konuşacağız aslanım, ama kalp kırmadan, çam devirmeden, maksadımızı aşmadan.Maksat illaki sorumlu aramak değil, bilgi paylaşmak, ders çıkarmak.Bu konuşulanlar (hakaret etmeler ve asılsız suçlamalar hariç) ayrıntı veya önemsiz gibi görünen şeylerin sonuçlarının ne derece büyük olabileceği konusunda uyanmamızı bilgi edinmeze yardımcı olmakta.Biraz tahammül lütfen!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
herkes konusuyo susun artık ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Hadi biri farketmedi,ikinciside fark etmedi üçüncüsüdemi fark etmedi.İstanbuldan amsterdama kadar 3 pilotumuzunda fark etmemesi inandırı değil.5 yaşındaki çocuklara anlatsınlar bu masalları.Bu kazanın altından ne çıkıcak,neyi örtbas etmeye çalışıyorlar görücez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000