09 Mayıs 2015, Cumartesi 16:55:27

DÜŞEN UÇAK TÜRKİYE'NiN...

A400M tipi askeri uçağın üreticisi Airbus, düşen uçağın Türkiye'ye teslim edilecek uçak olduğunu açıkladı.
  • bunlar airbus degil airreo yani ucanreo reo nun ne oldugunu kkk personeli cok iyi bilir....
  • Bu uçaklar (400M) ilk yapım gününden beri arıza çıkartıyor zaten. Airbus u çok severim ama böyle şeyler oldukça şüphe duyuyorum. Germanwings uçağını pilot düşürmüş! Yalana bak ayıplarını gizlemek için herşeyi yapıp planlamışlar.....
  • Ne hale gelmiş toplum. Utanmadan çok büyük bir kazayı Ti ye alıp "paralel-komplo-uçan tabu" diye bir sürü gayri ciddi yorum yapılıyor. Fark ettiniz mi bilmem ama dini dili ne olursa olsun insan öldü o uçak da. Havacılık tarihi kanla yazılıyor maalesef. Kazadan dolayı ya saygı gösterin susun yada düzgün yorum yapın. İnsanlık bu kadar basitleşmemeli.
  • Bence Turkiye verdigi ve verecegi butun siparislerini iptal etsin,

A400M tipi askeri uçağın üreticisi Airbus, düşen uçağın Türkiye'ye teslim edilecek uçak olduğunu açıkladı.

İspanya'nın Sevilla kenti yakınlarında düşen A400M ile bir açıklama yapan Fransız uçak üreticisi Airbus, kaza yapan uçağın Türkiye'ye teslim edilecek olan A400M olduğunu doğruladı.

Düşen uçakta Türk subayların da olabileceği iddia ediliyor.

AIRBUS'TAN AÇIKLAMA

Airbus kanadından şu açıklama yapıldı; "Sevilla’da A400M uçağının düştüğü haberini doğrulamış bulunuyoruz. Şu aşamada uçağın Türkiye'ye teslim edilmesi beklenen MSN23 olduğunu da doğrulamaktayız. Kriz merkezimiz çalışmalarına başlamış ve saha ekibimiz Sevilla’ya yola çıkmıştır. İlgili yetkililer ile ortak çalışma sürdüyoruz. Doğrulanmış bilgiler elimize ulaşır ulaşmaz sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz".

Düşen uçağın rotası:

DÜŞEN UÇAK TÜRKİYE'NiN...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
bunlar airbus degil airreo yani ucanreo reo nun ne oldugunu kkk personeli cok iyi bilir....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu uçaklar (400M) ilk yapım gününden beri arıza çıkartıyor zaten. Airbus u çok severim ama böyle şeyler oldukça şüphe duyuyorum. Germanwings uçağını pilot düşürmüş! Yalana bak ayıplarını gizlemek için herşeyi yapıp planlamışlar.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık ~ 3 yıl önce
Ne hale gelmiş toplum. Utanmadan çok büyük bir kazayı Ti ye alıp "paralel-komplo-uçan tabu" diye bir sürü gayri ciddi yorum yapılıyor. Fark ettiniz mi bilmem ama dini dili ne olursa olsun insan öldü o uçak da. Havacılık tarihi kanla yazılıyor maalesef. Kazadan dolayı ya saygı gösterin susun yada düzgün yorum yapın. İnsanlık bu kadar basitleşmemeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 3 yıl önce
Elle tutulur, adam gibi olan tek yorumda sizin bu yorumunuz oldu.
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bence Turkiye verdigi ve verecegi butun siparislerini iptal etsin,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000