25 Mayıs 2018, Cuma 09:34:23

Düşen uçağın görüntüleri ortaya çıktı!

Küba'nın başkenti Havana'da, önceki hafta kalkışından kısa süre sonra düşen Boeing 737 tipi yolcu uçağının düşme anının görüntüleri ortaya çıktı.
  • çok ürkütücü ya Allah kimseye yaşatmasın gerçekten
  • Çok acı bir görüntü. Çok yazık. Çok eski bir uçak düşüşte etkisi olmuş mudur?
  • Tahminimce stall tabi bunu kara kutu belirler ama uçak bariz bi şekilde bir yöne yatık düşüyor buda bariz bir stall belirtisi güç versede bu durumda tutamaz tahmini bir motor arızası sonrası güç kaybı ve stall kara kutuyu bekliyorm merakla
  • Ya bi susun çok bilenler. İlla yorum yapacağız diye saçmalıyorsunuz.

Küba'nın başkenti Havana'da, önceki hafta kalkışından kısa süre sonra düşen Boeing 737 tipi yolcu uçağının düşme anının görüntüleri ortaya çıktı. 113 kişinin bulunduğu düşen uçaktan sadece 3 kişi ağır yaralı olarak kurtulmuş yaralılardan biri daha sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.

Uçağın düştüğü alana yakın bir bölgedeki güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde uçağın güç kaybına uğradığı açıkça görülüyor.

Öte yandan 104 yolcu ve 9 mürettebatıyla Havana'dan Holguin kentine gitmek üzere Jose Marti Uluslararası Havalimanı'ndan havalandıktan kısa bir süre sonra düşen yolcu uçağının kara kutularından birinin bulunduğu duyurulmuştu.

Cubana Havayolları tarafından Meksikalı bir şirketten kiralanan uçağın asıl düşüş nedeninin kara kutularda yapılacak incelemeden sonra açıklanacağı belirtildi.

İşte 111 kişinin hayatına mal olan o uçağın düşüş anı:
 

Düşen uçağın görüntüleri ortaya çıktı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

zülal ~ 30 gün önce
çok ürkütücü ya Allah kimseye yaşatmasın gerçekten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık ~ 30 gün önce
Çok acı bir görüntü. Çok yazık. Çok eski bir uçak düşüşte etkisi olmuş mudur?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Stall ~ 30 gün önce
Tahminimce stall tabi bunu kara kutu belirler ama uçak bariz bi şekilde bir yöne yatık düşüyor buda bariz bir stall belirtisi güç versede bu durumda tutamaz tahmini bir motor arızası sonrası güç kaybı ve stall kara kutuyu bekliyorm merakla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bi susun ~ 30 gün önce
Ya bi susun çok bilenler. İlla yorum yapacağız diye saçmalıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000