10 Kasım 2012, Cumartesi 12:59:44

DÜŞEN HELİKOPTER 'DADAŞLAR'I TAŞIYORDU

Siirt’in Pervari ilçesi Doğanca köyünde düşen askeri helikopterde şehit olan 17 askerden bazılarının isimleri belirlendi.
  • Can dadas tim i mubarek olsun makaminiz
  • suriyede abd nin kuklası olarak zavallıca yalanlara sığınıp şeriatçı terör örgütlerini finanse ederek (ki o müslüman ayağında olan şerefsizleri abd var etmiştir, abd nin parmağını sokmak istediği o yerlerde önceden o vahabi müslüman ayak takımı peydah olur. akp iktidarı abd nın kuklası olup suriye neferliğine soyunacağına pkk yı yok etsin. yeter artık!
  • helikopter sisden dolayı dağa çarpmış diyolar bu helikopter millattan kalmamı önündeki enstruman panelde dağı tepeyi yüksekliği gösteren gösterge yokmuymuş???
  • BASBAKAN IN , M.VEKILLERININ,BAKANLARIN,PASALARIN,ZENGINLERIN COCUKLARI,YEGENLERI ASKERE GITMESINLER VEYA PARALI YAPSINLAR SONRA SIRADAN VATANDASIN COCUKLARI YAN GELIP YATMADAN ASKERLIK YAPSINLAR SONRA SEHIT OLSUNLAR!!!! NE GUZEL DEGIL MI??? BU ADILIK 30 YILDIR SURUYOR KIMSENIN UMRUNDA DEGIL!!! BEN SAHSEN BU BEDELLI ASKERLIGI CIKARANLARA VE BU REZILLIKTEN FAYDALANANLARA DA HAKKIMI HELAL ETMIYORUM!!! TEROR BELASINI BESLEYEN EMPERYALIST ABD,ALMANYA,FRANSA,YUNANISTAN,ISKANDINAV ULKELERI VE INGILTERE ILE NIYE BUTUN ILISKILERIMIZI KESMIYORUZ ANLAMAM...TERORISTLERIN BU ULKELERDE OFISLERI VAR AMA KAPATAMIYORLAR BIR TURLU!!! BUNLARIN BIR DE ULKEMIZDE ISBIRLIKCILERI VAR TABII KI..SILAH IHALELERINDEN NEMALANANLAR ,TERORDEN PARA KAZANANLAR BU ULKEDE VAR OLDUKCA VE YUKARDA SAYDIGIM ZUMREDEN DE SEHITLER OLMADIKCA VE EMPERYALIST ULKELERLE BUTUN BAGLAR KOPARILMADIKCA BU LANET BITMEZ!!!!

Siirt Valisi Ahmet Aydın, Siirt 3. Komando Tugay Komutanlığı’ndan Pervari ilçesine asker sevkiyatı yapan askeri helikopterin Pervari ilçesine 16 kilometre uzaklıkta bulunan Doğanca köyü Hasantepe mevkiinde sis nedeniyle düştüğünü söyledi. 

Vali Aydın, helikopterde bulunan 3 subay, 4 astsubay, 1 uzman çavuş ve 9 uzman erbaş olmak üzere 17 askerin şehit olduğunu açıkladı. Helikopter kazasında şehit olan askerlerden bazılarının isimleri ise şöyle:

“İbrahim Çelik (Kayseri), Eren Kızılgedik (Mersin), Ömer Büyükköse (Kahramanmaraş), Erdal Tekin (Adana), Dinçer Ersoy (Tekirdağ), Onur Karasungur (Kayseri), Serkan Perişan, Yusuf Şimşek, Murat Yıldızhan (Diyarbakır), Ersan Yenice, Anıl Barış Çetin (Manisa), Ekrem Yalçın (Bartın), Kürşat Güneş (Erzurum), Yusuf Tüfekçi (Kayseri)”

'DADAŞLAR'I TAŞIYORDU

Siirt’in Pervari ilçesi kırsalında düşen helikopterde şehit olan 3. Komando Tugay Komutanlığı’na bağlı Özel Harekat Timi’nin “Dadaşlar” ismi ile anıldığı öğrenildi.

Siirt ve çevresinde terör örgütüne yönelik başarılı operasyonlara imza atan tim, uzun yıllar terörle mücadele eden askerlerden oluşuyordu.

DÜŞEN HELİKOPTER 'DADAŞLAR'I TAŞIYORDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Aail dadas ~ 2 yıl önce
Can dadas tim i mubarek olsun makaminiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
prometheus ~ 6 yıl önce
suriyede abd nin kuklası olarak zavallıca yalanlara sığınıp şeriatçı terör örgütlerini finanse ederek (ki o müslüman ayağında olan şerefsizleri abd var etmiştir, abd nin parmağını sokmak istediği o yerlerde önceden o vahabi müslüman ayak takımı peydah olur. akp iktidarı abd nın kuklası olup suriye neferliğine soyunacağına pkk yı yok etsin. yeter artık!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
serdar ~ 6 yıl önce
helikopter sisden dolayı dağa çarpmış diyolar bu helikopter millattan kalmamı önündeki enstruman panelde dağı tepeyi yüksekliği gösteren gösterge yokmuymuş???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HERSEYIMIZ BITIK DURUMDA... ~ 6 yıl önce
BASBAKAN IN , M.VEKILLERININ,BAKANLARIN,PASALARIN,ZENGINLERIN COCUKLARI,YEGENLERI ASKERE GITMESINLER VEYA PARALI YAPSINLAR SONRA SIRADAN VATANDASIN COCUKLARI YAN GELIP YATMADAN ASKERLIK YAPSINLAR SONRA SEHIT OLSUNLAR!!!! NE GUZEL DEGIL MI??? BU ADILIK 30 YILDIR SURUYOR KIMSENIN UMRUNDA DEGIL!!! BEN SAHSEN BU BEDELLI ASKERLIGI CIKARANLARA VE BU REZILLIKTEN FAYDALANANLARA DA HAKKIMI HELAL ETMIYORUM!!! TEROR BELASINI BESLEYEN EMPERYALIST ABD,ALMANYA,FRANSA,YUNANISTAN,ISKANDINAV ULKELERI VE INGILTERE ILE NIYE BUTUN ILISKILERIMIZI KESMIYORUZ ANLAMAM...TERORISTLERIN BU ULKELERDE OFISLERI VAR AMA KAPATAMIYORLAR BIR TURLU!!! BUNLARIN BIR DE ULKEMIZDE ISBIRLIKCILERI VAR TABII KI..SILAH IHALELERINDEN NEMALANANLAR ,TERORDEN PARA KAZANANLAR BU ULKEDE VAR OLDUKCA VE YUKARDA SAYDIGIM ZUMREDEN DE SEHITLER OLMADIKCA VE EMPERYALIST ULKELERLE BUTUN BAGLAR KOPARILMADIKCA BU LANET BITMEZ!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000