08 Aralık 2011, Perşembe 20:01:01

"DÜNYA SİVİL HAVACILIK GÜNÜ" BÖYLE KUTLANDI

Dünya Sivil Havacılık Günü kapsamında Ankara Bilkent Otel'de düzenlenen "Küresel Düzeyde Sürdürülebilir Hava Taşımacılığı için Yardımlaşma ve İşbirliği" panelinin ardından kutlama yemeği düzenlendi.
  • Senin kendine ve biz havacılara yapabileceğin en büyük iyilik Antalya'da dinlen ve güneşlen Antalya niye var dinlenmek ve güneşlenmek için. Sen şundan emin olki hiçbirşey Antalyandan gözüktüğü gibi değil. Kötü olan hiçbirşey yok olsa bile senin bunlara hiçbir katkın olamaz. Sen onun bunun yanlışını bırak kendi doğrunla baş başa hayatını yaşa.
  • NAMUTLULAR İÇİN YAPILACAK BİRŞEY YOK , YORUMCUSU ! 13 :25:45 ÖNCE TÜRKÇE YAZIMINIZI DÜZELTİN (BEYENMEK DEĞİL BEĞENMEK ) SONRA KİMİN ÜLKE HAVACILIĞI İÇİN NE YAPTIĞINI YAPTI YADA YAPMADI İSE DEVLET GÜCÜ ELİNDE OLDUĞUNDAMI YAPMADI OLAMADIĞINDAMI YAPMADI SORUN DA SONRA SİZ BETİMLEMESİNİ KULLANIN SİZ KİM ?ÇOĞULMU TEKİLMİ? AİRPORT U TAKİP EDİYORUM DA EZİCİ ÇOĞUNLUKLA HAVACILIKTAN HABERDAR İNSANLAR YORUM YAPIYOR HAVACILAR YORUM YAPIYOR YAPICI OLARAK , İÇİNDEN GELİYORLAR BU İŞİN SİZ NEREDEN GELİYORSUNUZ SAYIN YORUMCU UZAYDANMI ? ( ANTALYA )
  • Ya kardeşim kendi kendinizlemi kavgalısınız, mutsuzluktan mutlumu oluyorsunuz, psikolojik sorunlarınızı bu sayfalardamı tedavi ediyorsunuz, neden hiçbirşeyi beyenemiyorsunuz, mademki hiçbirşeyi beyenmiyorsunuz peki siz bu ülkenin havacılığı için ne yaptınız veya ne yapmayı düşünüyorsunuz. TÜm bu olup bitenlerden sonra SHGM'ye önerim şudurki, İstanbul'da açmayı planladığınız Eğitim Merkezinde birde psikoloşik tedavi merkezi olsun.
  • PANEL ÇALIŞMALARI VE İÇERİKLERİNİ BİLEMİYORUZ , AMA RESİMLERE GÖRE ; - ELPENÇE DİVAN DURAN BİR MENTALİTE. - BOL KOLESTROLLÜ KATILIMCILAR. - SAMİMİ OLMAYIP , YÜZLERDE ZORAKİ GÜLÜMSEMELER. TÜRK SİVİL HAVACILIĞININ GELECEĞİ İÇİN, DAHA DONANIMLI ,DAHA BİLGİLİ , DAHA ATAK VE DAHA KENDİNE GÜVEN DUYAN GENÇLER . GELECEK SİZİN.
7 Aralık Dünya Sivil Havacılık günü nedeniyle düzenlenen "Küresel Düzeyde Sürdürülebilir Hava Taşımacılığı" konulu panelin ardından verilen resepsiyon'a Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi, Sivil Havacılık Genel Müdür Yardımcıları Bahri Kesici ve Haydar Yalçın, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, TÖSHİD Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, sektörün önde gelen temsilcileri ve sektör çalışanları katıldı.

Dün panelle ilgili haberimiz için tıklayınız...

İşte dün gerçekleşen "Dünya Sivil Havacılık Günü"nden en özel kareler...
©AirportHaber.com
"DÜNYA SİVİL HAVACILIK GÜNÜ" BÖYLE KUTLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
Senin kendine ve biz havacılara yapabileceğin en büyük iyilik Antalya'da dinlen ve güneşlen Antalya niye var dinlenmek ve güneşlenmek için. Sen şundan emin olki hiçbirşey Antalyandan gözüktüğü gibi değil. Kötü olan hiçbirşey yok olsa bile senin bunlara hiçbir katkın olamaz. Sen onun bunun yanlışını bırak kendi doğrunla baş başa hayatını yaşa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
NAMUTLULAR İÇİN YAPILACAK BİRŞEY YOK , YORUMCUSU ! 13 :25:45 ÖNCE TÜRKÇE YAZIMINIZI DÜZELTİN (BEYENMEK DEĞİL BEĞENMEK ) SONRA KİMİN ÜLKE HAVACILIĞI İÇİN NE YAPTIĞINI YAPTI YADA YAPMADI İSE DEVLET GÜCÜ ELİNDE OLDUĞUNDAMI YAPMADI OLAMADIĞINDAMI YAPMADI SORUN DA SONRA SİZ BETİMLEMESİNİ KULLANIN SİZ KİM ?ÇOĞULMU TEKİLMİ? AİRPORT U TAKİP EDİYORUM DA EZİCİ ÇOĞUNLUKLA HAVACILIKTAN HABERDAR İNSANLAR YORUM YAPIYOR HAVACILAR YORUM YAPIYOR YAPICI OLARAK , İÇİNDEN GELİYORLAR BU İŞİN SİZ NEREDEN GELİYORSUNUZ SAYIN YORUMCU UZAYDANMI ? ( ANTALYA )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ya kardeşim kendi kendinizlemi kavgalısınız, mutsuzluktan mutlumu oluyorsunuz, psikolojik sorunlarınızı bu sayfalardamı tedavi ediyorsunuz, neden hiçbirşeyi beyenemiyorsunuz, mademki hiçbirşeyi beyenmiyorsunuz peki siz bu ülkenin havacılığı için ne yaptınız veya ne yapmayı düşünüyorsunuz. TÜm bu olup bitenlerden sonra SHGM'ye önerim şudurki, İstanbul'da açmayı planladığınız Eğitim Merkezinde birde psikoloşik tedavi merkezi olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
PANEL ÇALIŞMALARI VE İÇERİKLERİNİ BİLEMİYORUZ , AMA RESİMLERE GÖRE ; - ELPENÇE DİVAN DURAN BİR MENTALİTE. - BOL KOLESTROLLÜ KATILIMCILAR. - SAMİMİ OLMAYIP , YÜZLERDE ZORAKİ GÜLÜMSEMELER. TÜRK SİVİL HAVACILIĞININ GELECEĞİ İÇİN, DAHA DONANIMLI ,DAHA BİLGİLİ , DAHA ATAK VE DAHA KENDİNE GÜVEN DUYAN GENÇLER . GELECEK SİZİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000