10 Şubat 2012, Cuma 15:40:08

DREAMLINER ADINI GÖKYÜZÜNE KAZIDI

ABD’li uçak üreticisi Boeing’in yeni modeli 787 Dreamliner, gökyüzüne kendi adını ve Boeing logosunu yazdı, ortaya muhteşem bir görüntü çıktı. 18 saat sürecek uçuş flightware.com sitesinden canlı olarak izleniyor.
  • thy de kendi logosunu çizer yakında
  • http://tr.flightaware.com/live/flight/BOE236
  • gereksiz diyen yorumcuya katılmıyorum..adamlar resmen amerikanın üstüne imze atmışlar. 18 Saat havada kalmış. Çok başarılı bence..
  • O kadar anlamli bir sey ki bu yapilan boeingin en iyi ucak ureticisi oldugunu kanitlamis.. artik kimseler airbusin yuzune dahi bakamaz... Koskoca sirket bunlarla ugrasiyorsa artik pazarlama ugruna diyecek pek bir sey yok.
Boeing’in plastik uçak olarak anılan 787 modeli, dünyada ilk kez denenen oldukça farklı ve bir o kadar dikkat çekici bir uçuş yapıyor.

15 saati aşkın süre önce Boeing’in Painfield’deki tesislerinden havalanan Boeing 787, toplam 18 saat boyunca havada kalacak.

Flightaware adlı canlı uçuş takibinin yapıldığı internet sitesinden izlenen bu tarihi uçuşta Boeing 787, uçtuğu rotalarla gökyüzüne adını yazdı (787), Boeing’in logosunu bir motif gibi işledi.

İşte, yaklaşık üç saat daha havada kalacak olan Boeing 787 uçağının çizdiği o muhteşem görüntü:


DREAMLINER ADINI GÖKYÜZÜNE KAZIDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
thy de kendi logosunu çizer yakında

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
http://tr.flightaware.com/live/flight/BOE236

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
gereksiz diyen yorumcuya katılmıyorum..adamlar resmen amerikanın üstüne imze atmışlar. 18 Saat havada kalmış. Çok başarılı bence..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
O kadar anlamli bir sey ki bu yapilan boeingin en iyi ucak ureticisi oldugunu kanitlamis.. artik kimseler airbusin yuzune dahi bakamaz... Koskoca sirket bunlarla ugrasiyorsa artik pazarlama ugruna diyecek pek bir sey yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000