23 Ocak 2011, Pazar 10:33:42

"DOLANDIRICILIKTAN SUÇLANABİLİRLER"

Öğlen Ajansı programında Cem Kar’ın sorularını yanıtlayan Demokrat Parti (DP)Genel Başkanı Serdar Denktaş, Bakanlar Kurulu’nun tamamının dolandırıcılık ile suçlanabileceğini söyledi. Denktaş “tüm kurul mahkum edilebilir” dedi.
  • sayın denktaş ne zaman kthy yi bakanlıgı bünyesine aldıysa kthy çiflik olmuştur.kthy nin batırılmasında GİZLİ KAHRAMAN olmuştur.bunları baştan götürenlerden allah razı olsun.havasen başkanı burhan atakanda bunun timinde.bunlar yokedici.allah kıbrıs türkünü denktaştan korusun...
  • Kıbrısı Türkiyeye düşman gibi gösteren KKTC deki sendika ağalarıdır. Ellerine geçen her fırsatta Türkiye aleyhine slogan atarak eylem yapmaktadırlar. 28 Ocakda genel grev yaparak Türkiye aleyhine yürüyüş yapacaklardır.
  • Yaaa bu eleman bir pasaporttan bahsediyo! Rum Pasaportumu acaba bileniniz varmı! Bu arkadaş rummu? Yaaa şu Rumlar hani kıbrısın güneyindeki ler değilmi? Bu arada Türkiye Tanıyormu O rumları? Ne güzel çok sevindim Rum kardeşlerimizde Türk sitelerine girip yorum yazıyorlar! Çok gururlandım aaaaaaa.......! Ne güzel yaa! Ama şunu farkettim çok komikler Rumlar yaa! Hala büyük balığı küçük balığı ayırt edememişler! ama içtenlikle inanıyorum anlayacaklar ama onuda yanlış anlayacaklar!lütfen birde editör bey lafım sizlere şu aşağıdaki yorum yapmadan önce toplama işlemlerini kaldırın! Duyduğuma göre bazı Milletin insanları bunları toplayıp sonucu yazamayacak kadar beceriksiz ve tembellermiş! Bu yüzden yorum yapamıyorlarmış!
  • Kardeşim nedir bu Turkiye düşmanlığı anlamadım gitti AB pasaportunu alda................ neyse kameralar var internet ortamındayız! Kıbrıslıların ne yaptığını zaten görüyoruz GREV ,SEÇİM,ŞİRKET BATIRMA ,BANKA BATIRMA VS VS.yaaa birazcık gerçekçi olun lütfen KTHY bizim bizim diye diye bir hal oldunuz neresi sizin yaa zamanında THY nın hediye ettiği bir kuruluş parası Türkiyeden lojistiği herşeyi ordan.Yaa lütfen yapmayın KTHY yi biz kurduk Sizin istemenizle biz kapattık Yeri gelir yeni şirket kurarız yeri gelir zamanı gelir BİRDAHA KAPATIRIZ. para bizim şirket bizim adı üstünde ya uçaklar TC ile başlıyor! daha ne olsun! istemiyosanız TC harflerini buyrun dünyada kim Tanıtım kodu vericek!EEEE buyrun valla benimde işime gelir! Vergim azalır
 Ada Tv’de canlı yayında yeni hava yolu şirketinin kurulmasıyla ilgili iddiada da bulunan Denktaş Türkiye’den bazı kaynakları referans göstererek yeni hava yolu şirketine yatırım yapan işadamların % 49’luk oranın % 60’ına sahip olduklarını söyledi. Denktaş % 51’lik oranın Türk Hava Yolları’na ait olduğunu belirterek, yatırımcıların % 49’luk oranın içinden % 60’lık bir hisseye sahip olduklarını öne sürdü.

Yatırım yapan işadamlarının durumdan haberinin olmaması ve iddianın doğru çıkması halinde, Bakanlar Kurulu’nun tamamının dolandırıcılık ile suçlanabileceğini belirten Denktaş, tüm Kurulun mahkum edilebileceğini söyledi. Yeni kurulan hava yolu şirketinin isminin başka bir şirket ismiyle aynı olmasının ileriki vadede problem teşkil edebileceğini ifade eden Denktaş, yeni hava yolunun uluslararası platformda uçuşlar yapmasının bazı sakıncalar doğuracağını söyledi.

(Star Kıbrıs)

"DOLANDIRICILIKTAN SUÇLANABİLİRLER"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
sayın denktaş ne zaman kthy yi bakanlıgı bünyesine aldıysa kthy çiflik olmuştur.kthy nin batırılmasında GİZLİ KAHRAMAN olmuştur.bunları baştan götürenlerden allah razı olsun.havasen başkanı burhan atakanda bunun timinde.bunlar yokedici.allah kıbrıs türkünü denktaştan korusun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kıbrısı Türkiyeye düşman gibi gösteren KKTC deki sendika ağalarıdır. Ellerine geçen her fırsatta Türkiye aleyhine slogan atarak eylem yapmaktadırlar. 28 Ocakda genel grev yaparak Türkiye aleyhine yürüyüş yapacaklardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yaaa bu eleman bir pasaporttan bahsediyo! Rum Pasaportumu acaba bileniniz varmı! Bu arkadaş rummu? Yaaa şu Rumlar hani kıbrısın güneyindeki ler değilmi? Bu arada Türkiye Tanıyormu O rumları? Ne güzel çok sevindim Rum kardeşlerimizde Türk sitelerine girip yorum yazıyorlar! Çok gururlandım aaaaaaa.......! Ne güzel yaa! Ama şunu farkettim çok komikler Rumlar yaa! Hala büyük balığı küçük balığı ayırt edememişler! ama içtenlikle inanıyorum anlayacaklar ama onuda yanlış anlayacaklar!lütfen birde editör bey lafım sizlere şu aşağıdaki yorum yapmadan önce toplama işlemlerini kaldırın! Duyduğuma göre bazı Milletin insanları bunları toplayıp sonucu yazamayacak kadar beceriksiz ve tembellermiş! Bu yüzden yorum yapamıyorlarmış!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kardeşim nedir bu Turkiye düşmanlığı anlamadım gitti AB pasaportunu alda................ neyse kameralar var internet ortamındayız! Kıbrıslıların ne yaptığını zaten görüyoruz GREV ,SEÇİM,ŞİRKET BATIRMA ,BANKA BATIRMA VS VS.yaaa birazcık gerçekçi olun lütfen KTHY bizim bizim diye diye bir hal oldunuz neresi sizin yaa zamanında THY nın hediye ettiği bir kuruluş parası Türkiyeden lojistiği herşeyi ordan.Yaa lütfen yapmayın KTHY yi biz kurduk Sizin istemenizle biz kapattık Yeri gelir yeni şirket kurarız yeri gelir zamanı gelir BİRDAHA KAPATIRIZ. para bizim şirket bizim adı üstünde ya uçaklar TC ile başlıyor! daha ne olsun! istemiyosanız TC harflerini buyrun dünyada kim Tanıtım kodu vericek!EEEE buyrun valla benimde işime gelir! Vergim azalır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000