21 Şubat 2009, Cumartesi 08:03:36

Dolandırıcı, jet zengini çıktı!

ABD Sermaye Piyasaları Düzenleme Kurulu (SEC) tarafından hakkında 8 milyar dolarlık dolandırıcılık suçundan bir soruşturma başlatılan Teksaslı milyarder R. Allen Stanford’un süper lüks bir yaşam sürdüğü olduğu ortaya çıktı.
  • Onun dolandiriciligi,ancak kloptamini oldugunu gösterir.Yapmis olduklarindan benim gibi garibanlar zarar görmemistir herhalde.
  • iyi dolandırmış anlaşılan gerçi yakayı ele verdi.. Maşşallah yakında işi büyütüp bi 747 yaparmış bu gidişle.. :)

Banker Kastelli’ninkine benzer mevduat sertifikası karşılığında yüksek getiri vaad eden bir model ile çok sayıda yatırımcıdan para toplayan Stanford’un 57 odalı bir şatosu ve 100 milyon dolarlık özel jet filosu bulunduğu belirtildi. Stanford’un filosunda iki adet Hawker 800XPs, bir adet Bombardier BD700-1a10, iki adet Gulfstream Aerospace G-IVs ve bir adet Hawker Siddeley HS-125-600A tipi özel jet bulunduğu açıklandı. Stanford’un Florida Miami’deki ’Wackenhut Şatosu’nu 10 milyon dolara aldığı ve 2006 yılında ’Sir’ unvanını da kullanmaya başladığı kaydedildi.

Dolandırıcı, jet zengini çıktı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 9 yıl önce
Onun dolandiriciligi,ancak kloptamini oldugunu gösterir.Yapmis olduklarindan benim gibi garibanlar zarar görmemistir herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
iyi dolandırmış anlaşılan gerçi yakayı ele verdi.. Maşşallah yakında işi büyütüp bi 747 yaparmış bu gidişle.. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000