03 Şubat 2012, Cuma 16:30:38

DOKTORLARDAN MERVE AÇIKLAMASI

Merve Alçayır'ın ameliyatına giren doktorlar son durum ile ilgili basın açıklaması yaptı.
  • ne oldu sıkıntı mı yarattı gerçekler acıtır baboooo
  • Sn M.Çetin ÖZBEY'İN yorumundan dolayı tebrik ediyorum.inşallah merve kardeşimiz eski sağlığına kavuşur.
  • Umarım en kısa zamanda saıhhatinr kavuşursun...
  • ya bu egitim parasi diyen densiz kim ya onu hesaplayana kadar dua et de kizcagiz su ciddiyeti atlatsin Allahim ya nasi insanlar var
Merve Alçayır'ın Yoğun Bakım Tedavisi Sürüyor

Kaza sonucu yaralanan Merve Alçayır'ın tedavisi International Hospital Genel Yoğun Bakım Ünitesi’nde devam ediyor. Alçayır'ın durumu ciddiyetini koruyor.

2 Şubat 2012 tarihinde araç dışı trafik kazası ve politravma ile International Hospital Acil Servisi'ne getirilen Merve Alçayır'a anestezi- yoğun bakım ve genel cerrahi ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapıldı. Alçayır, yapılan ilk müdahalenin ardından hızla ameliyata alındı.

8 saat süren operasyonda Merve Alçayır'a, Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Alihan Gürkan, Kardiyovasküler Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Süleyman Özkan, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Sezgin Sarban ve Estetik, Plastik - Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı Dr. Mithat Ulay tarafından hayati ve koruyucu müdahaleler yapıldı. Operasyonun ardından Alçayır, genel yoğun bakım ünitesine alındı.

International Hospital Genel Yoğun Bakım Uzmanı Bülent Güçyetmez'den alınan bilgiye göre, Merve Alçayır'ın hayati tehlikesi hala devam ediyor. Herhangi bir organ hasarı oluşma ihtimaline karşı hastanın takibi genel yoğun bakım ünitesinde solunum cihazına bağlı olarak sürdürülüyor. Ayrıca Alçayır'ın tüm destek tedavileri de planlanıyor.

DE ICING ŞOFÖRÜ SERBEST
Atatürk Havalimanı'nda dün sabah saatlerinde meydana gelen ve Çelebi Hava Servisi'nde çalışan güvenlik görevlisi Merve Alçayır'ın ağır yaralandığı kazada gözaltına alınan de-icing sürücüsü H.S., bugün götürüldüğü Bakırköy Adliyesi'nde çıkarıldığı savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
DOKTORLARDAN MERVE AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 6 yıl önce
ne oldu sıkıntı mı yarattı gerçekler acıtır baboooo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sn M.Çetin ÖZBEY'İN yorumundan dolayı tebrik ediyorum.inşallah merve kardeşimiz eski sağlığına kavuşur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Umarım en kısa zamanda saıhhatinr kavuşursun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ya bu egitim parasi diyen densiz kim ya onu hesaplayana kadar dua et de kizcagiz su ciddiyeti atlatsin Allahim ya nasi insanlar var

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000