27 Mart 2009, Cuma 15:43:16

DOĞRULATAMADIĞIMIZ HABER DOĞRU MU? (GÜNCELLENDİ)

Yaklaşık 1 saat kadar önce haber merkezimize çok sıcak bir gelişme ulaştı.
  • AIRPORTHABERE SESLENIYORUM BU HABERE ODAKLANDIK SON DURUM NEDİR RİCA EDİYORUZ Bİ AÇIKLAMA YAPIN DOĞRULUGU NEDİR..
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • ülkerin birçok küçük beslemesi zamanla karunlaşınca başımıza heykel dikilerek her tarafa sülükleri ile saldırarak memleketin kanını emdiler. thy falan işte gözümüzün önünde.
  • peygamberin rte onu başımıza koyan koruyucu ilahın da abd onlara dua etmeye devam et. gerçi ilah olarak rte yi ilan ettiniz . ama mehmetçiğin sakalını kesersin daha gür çıkar yandaşların da bunu biliyor. ama siz cia-mossad işbirlikçisi olarak tarihe yazılacaksınız. kardinal feth osh ve tay yosh ile beraber büyük bob leş başkanları olarak. zimon taraf medyanızla

Gelen bilgide Ertuğrul Kumru isimli bir şahıs: "BEN ERTUĞRUL KUMRU. MUHSİN YAZICIOĞLU ÖLMEDİ, ŞUAN YANIMDA YALNIZ DAĞIN BAŞINDA BİR YERDEYİZ. TELEFONLARIMIZIN ŞARJI YOK. İNTERNETTEN VE ARKADAŞLARIMDAN HİÇ BİRİNİ İNANDIRAMADIM" dediği yorumun sonuna e-mail adresini verdi. Haber Merkezindeki arkadaşlarımız gelen yorumun IP'sinin Gaziantep-Kahramanmaraş arasında çıktığı öğrendi.

Şu anda arama çalışmaları Gaziantep civarlarına doğru yöneldi.

Bakalım AirportHaber'in doğrulatamadığı haber doğru çıkacak mı?

Enkazı bulan korucuların açıklamalarda, 5 cesedin bulunduğu ancak aralarında BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun olmadığını söylemeleri de akılları karıştırıyor.

ÖNEMLİ NOT: GELEN YORUMLA İLGİLİ SAAT VE IP BİLGİLERİ EMNİYET BİRİMLERİ İLE BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ'NE YORUM GELDİKTEN HEMEN SONRA İLETİLMİŞTİR.

İŞTE TÜYLERİMİZİ DİKEN DİKEN EDEN O YORUM:

YORUM

DOĞRULATAMADIĞIMIZ HABER DOĞRU MU? (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 9 yıl önce
AIRPORTHABERE SESLENIYORUM BU HABERE ODAKLANDIK SON DURUM NEDİR RİCA EDİYORUZ Bİ AÇIKLAMA YAPIN DOĞRULUGU NEDİR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ülkerin birçok küçük beslemesi zamanla karunlaşınca başımıza heykel dikilerek her tarafa sülükleri ile saldırarak memleketin kanını emdiler. thy falan işte gözümüzün önünde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
peygamberin rte onu başımıza koyan koruyucu ilahın da abd onlara dua etmeye devam et. gerçi ilah olarak rte yi ilan ettiniz . ama mehmetçiğin sakalını kesersin daha gür çıkar yandaşların da bunu biliyor. ama siz cia-mossad işbirlikçisi olarak tarihe yazılacaksınız. kardinal feth osh ve tay yosh ile beraber büyük bob leş başkanları olarak. zimon taraf medyanızla

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000