15 Nisan 2018, Pazar 09:42:36

Direkt uçuşlar Bodrum'u canlandıracak

Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) Yönetim Kurulu 2017-2018 turizm fuarları döneminde 26 ülkede yapılan tanıtım çalışmalarını değerlendirildi.
  • Sayın TAV yetkilileri, şu Bodruma bir el atın. Profesyonel birilerini bulun batıyor burası kardeşim batıyor.
  • güzelim bodrum... çok değil bundan 10-15 sene öncesine kadar bile o kadar güzeldin ki... şimdiki gibi nüfusun fazla değildi. ormanların yakılıp yıkılmamıştı. her tarafın bentonlaşmamıştı. daha güzel, daha masum ve daha doğaldı her bir yanın. seni bu hale getirenlerin allah'a havale ediyorum...
  • Turizm sektöründe dogulu keko organizmalar calistirilmasa turkiyenin barcelonası parisi olurda. bahsettigim organizmalarla zor. ancak ucuz tatile gelen ucuz musteri.
  • Haberler güzel ama öncelikle terminali profesyonellere bırakmak lazım. TAV da adam mı kalmadı ?
Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) Yönetim Kurulu 2017-2018 turizm fuarları döneminde 26 ülkede yapılan tanıtım çalışmalarını değerlendirildi.

2018 yılında Bodrum’a gelecek turist sayısında 2017’e göre artış olacağı söylendi.

Belediye Başkanı ve BOTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon, yurt dışından Bodrum’a yapılacak doğrudan uçuşlar ile ilgili açıklama yaptı, “24 Mart’ta başlayan ve 27 Kasım’a kadar sürecek olan zaman diliminde Almanya’nın farklı destinasyonlarından Bodrum’a haftada 21 doğrudan uçuş olacak. Mayıs ayı başı ile ekim ayı ortasına kadar Danimarka’dan Bodrum’a haftada 3 uçuş gerçekleşecek. Edelweiss Air ile İsviçre’den Bodrum’a gelecek misafirler için 1 Nisan’da Basel’den başlayan, 30 Haziran’dan itibaren de Zürih’ten haftada 2 kez Bodrum’a doğrudan uçuş yapma imkanı olacak” dedi.

Air Arabia seferleri

İsviçre’den Bodrum’a 2018 yılında bir önceki yıla göre yüzde 52 artış beklediklerini söyleyen Kocadon, Polonya’dan yapılacak direkt uçuşlarla 72 bin turist beklediklerini kaydetti. Kocadon, Air Arabia’nın Türkiye uçuş durağına Bodrum’u ekleme kararı aldığını sözlerine ekledi.

Direkt uçuşlar Bodrum'u canlandıracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

TAV ~ 3 ay önce
Sayın TAV yetkilileri, şu Bodruma bir el atın. Profesyonel birilerini bulun batıyor burası kardeşim batıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ah be ~ 3 ay önce
güzelim bodrum... çok değil bundan 10-15 sene öncesine kadar bile o kadar güzeldin ki... şimdiki gibi nüfusun fazla değildi. ormanların yakılıp yıkılmamıştı. her tarafın bentonlaşmamıştı. daha güzel, daha masum ve daha doğaldı her bir yanın. seni bu hale getirenlerin allah'a havale ediyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mahmud ~ 3 ay önce
Turizm sektöründe dogulu keko organizmalar calistirilmasa turkiyenin barcelonası parisi olurda. bahsettigim organizmalarla zor. ancak ucuz tatile gelen ucuz musteri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BJV ~ 3 ay önce
Haberler güzel ama öncelikle terminali profesyonellere bırakmak lazım. TAV da adam mı kalmadı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000