27 Haziran 2017, Salı 15:23:38

"Direkt seferler önemli bir boşluğu dolduracak"

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu-Giresun Havalimanı'ndan Almanya’ya direkt uçuşların başlamasının önemli bir boşluğu dolduracağını söyledi.
  • Ordu ordu ordu yeter lan. Biz bıktık siz haber yapmaktan bıkmadınız sanki Türkiye de sadece Ordu var Havalimani olarak. Merak etmeyin o basamaklardan pat diye düşersiniz birdaha kaplamasınız!!!
  • yeni açılan havalimanları içinde yolcu potansiyali en yüksek havalimanı hangisi(son 10 yıllık verilere göre) cevabı tatmin eder umarım.ayrıca siz havalimanı işletme bilgilerine sahip değilsiniz.
  • Bende diyordum bugün neden ogu haberleri yok ☺️
  • Ordu valisi değişti.Isıtıp ısıtıp önümüze koymayın

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu-Giresun Havalimanı'ndan Almanya’ya direkt uçuşların başlamasının önemli bir boşluğu dolduracağını söyledi.

Ordu-Giresun Havalimanı'ndan Almanya’ya yapılacak uçak seferlerinin Köln, Münih, Stuttgart ve Düsseldorf şehirlerine yapılacağını ifade eden Vali Balkanlıoğlu, karşılıklı seferleri özel hava yolu şirketlerinin yanı sıra Türk Hava Yollarının da gerçekleştireceğini söyledi.

İlk Almanya seferinin yapıldığını hatırlatan Balkanlıoğlu, ikinci seferin 8 Temmuz'da Münih şehrine karşılıklı olarak yapılacağını aktardı. Vali Balkanlıoğlu, 18 Temmuz'da Stuttgart, 3 Ağustos'ta da Düsseldorf şehrine karşılıklı seferlerin gerçekleştirileceğini, bu seferlerin aralıklarla kasım ayına kadar süreceğini belirtti.

Bu tür uluslararası uçak seferlerinin turizme katkısının yanı sıra sosyolojik olarak büyük bir gelişme olarak görülmesi gerektiğini de vurgulayan Balkanlıoğlu, “Biliyorsunuz Ordu ve Giresun’dan yurt dışında çok gurbetçimiz var. İstanbul’da 500 bin Ordulu, 400 bin Giresunlu var. Almanya’da Ordu ve Giresunlu gurbetçi sayısı hayli fazla. Dolayısıyla büyük bir potansiyel var. Bu insanlar memleketlerin çok düşkünler. Bu insanlar bayramda, seyranda, fındık zamanında, düğünde, cenazede memleketlerine geliyorlar. Daha önce Ankara ve İstanbul’a geliyorlar oralardan buraya aktarma yaparak bin bir çile ve sıkıntı ile geliyorlardı. Şimdi artık Almanya’nın Köln, Münih, Stutgart ve Düsseldorf şehirlerinden Ordu’ya direkt gelebiliyorlar. Ordu ve Giresun için büyük bir aşamadır” dedi.

"Direkt seferler önemli bir boşluğu dolduracak"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

OGU ~ 1 yıl önce
Ordu ordu ordu yeter lan. Biz bıktık siz haber yapmaktan bıkmadınız sanki Türkiye de sadece Ordu var Havalimani olarak. Merak etmeyin o basamaklardan pat diye düşersiniz birdaha kaplamasınız!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ahmet ~ 1 yıl önce
yeni açılan havalimanları içinde yolcu potansiyali en yüksek havalimanı hangisi(son 10 yıllık verilere göre) cevabı tatmin eder umarım.ayrıca siz havalimanı işletme bilgilerine sahip değilsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ahmet ~ 1 yıl önce
Orgiye zorla sefer düzenletiyorlar. Baskı kalksa günde bir uçak gelmez. Arapları saymıyorum çünki onlar yolcu değil.
Bende ~ 1 yıl önce
Bende diyordum bugün neden ogu haberleri yok ☺️

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet ~ 1 yıl önce
zorla düzenlenen seferlerde uçaklar niçin ful gidip geliyor? yoksa yolculara da mı baskı var? akıl tutulması nedir bilirmisiniz? onu bir araştırın.belki işinize yarar.
Vali ~ 1 yıl önce
Ordu valisi değişti.Isıtıp ısıtıp önümüze koymayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000