25 Ekim 2012, Perşembe 12:45:14

DİKKAT! HAVADA GREV VAR!

İtalya'da havayolu grevi bugün öğle saatlerinde başladı. Uluslararası uçuşların da grevden etkilenmesi bekleniyor.
  • son 5-6 seneden beri alitalia havayollarında çok ciddi sorunlar var çiftlik haline gelmiş zarar zarar sendika devamlı onu istiyor bunu istiyor..bir keresinde chicagodayım thy ile istanbula uçacam hemen yan kontordu alitalianın kontoru var chicago-Roma uçuşu iptal oldu yolcuların çoğunu thy aktardılar istanbula geldiler oradanda romaya yine thy ile. sordum uçakta italyanlara alitali hakkında olumsuz konuşuyorlar sık sık uçuşlar iptal oluyor ..
  • atılan italyan hostesleri alalımmmmmmm
  • Atın 305 kişiyi bakın isinize.
  • Bağnaz italya, geri kafalı italya, turkiye gibi siz de grevi yasaklasaniza aslanim! Nasil bi demokrasi anlayisiniz var sizin! Not: pardon ya turkiyede yasak kalkmis hay Allah.. Pardon italya!

Kurban Bayramı tatilinin ikinci günü İtalya'daki havaalanlarında greve gidildi. Ülke genelinde uygulanacak grevin saati 13.00 ile 17.00 arasında olacağı duyuruldu.

Ayrıca bugün İtalyan havayolları Alitalia’da da greve gidilecek. Alitalia’da Eylül ayında 700 kişi işten çıkarılmıştı. İşten çıkarma planlarını protesto eden sendikalar bugünkü greve katılacaklarını bildirdiler.

DİKKAT! HAVADA GREV VAR!

Facebook Yorum

Yorumlar

atilia grevi ~ 4 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
305 ~ 4 yıl önce
Atın 305 kişiyi bakın isinize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demokratik ülke ~ 4 yıl önce
Bağnaz italya, geri kafalı italya, turkiye gibi siz de grevi yasaklasaniza aslanim! Nasil bi demokrasi anlayisiniz var sizin! Not: pardon ya turkiyede yasak kalkmis hay Allah.. Pardon italya!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000