23 Mayıs 2016, Pazartesi 14:50:52

DHMİ'de yetkili sendika değişti

Devlet Hava Meydanları İşletmeleri’nde yetkili sendika değişti. Yeni sendika hangisi oldu?
  • sözde kurumun en mağdurlarıdır bunlar ve bunların oy çokluğuyla adı geçen sendika yetkiyi aldı tam hoca nasreddin fıkrası gibi tam aziz nesinlik olay herkes hakettiği gibi yönetilir
  • doğu meydanlarından kaçmak isteyenler tayin umuduyla uçms'ye üye oluyor tayin yönetmeliği genel müdürün önünde bekliyor.
  • geçen yıl ki yalanlara kızıp istifa edenler ne mantıktır geri üye oldu. arff ve güvenlik kandırılmaya doymuyor. tıpış tıpış uçms ye yattılar.
  • Hak hukuk hak getire, DHMİ çalışanlarını tebrik ediyorum onca baskı tehtit,yalan, dolan, tayin terfi umuduna rağmen sarı ve paralel sendikaya ödünç yetki verdiler. gelecek yıl daha önemli görelim ne yapacaklar.

Devlet Hava Meydanları İşletmeleri’nde yetkili sendika değişti. 

Devlet Hava Meydanları İşletmeleri’nde yetkili sendika Ulaştırma Memur Sen oldu. DHMİ’de 2014 yılında yetkiyi Türk Ulaşım Sen’e kaptıran Ulaştırma Memur Sen, yeniden DHMİ’nin yetkili sendikası olmayı başardı.

Ulaştırma Memur Sen, 2 bin 587 DHMİ çalışanı üyenin oyunu aldı. Bir önceki yetkili sendika Türk Ulaşım Sen ise 2 bin 351 oyda kaldı. Ulaştırma ve Demir Yolları Çalışanları Hak Sendikası ise hiçbir üyeden oy almayı başaramazken Bağımsız Ulaştırma D.H.A’ya ise sadece bir oy çıktı.

©AirportHaber

DHMİ'de yetkili sendika değişti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

arff güvenlik ~ 2 yıl önce
sözde kurumun en mağdurlarıdır bunlar ve bunların oy çokluğuyla adı geçen sendika yetkiyi aldı tam hoca nasreddin fıkrası gibi tam aziz nesinlik olay herkes hakettiği gibi yönetilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet mehmet ~ 2 yıl önce
Ne yani sizin sendikaya geçince biz kurumun has elemanını olacağız.Gene ezilenler biziz.
dhmi ~ 2 yıl önce
doğu meydanlarından kaçmak isteyenler tayin umuduyla uçms'ye üye oluyor tayin yönetmeliği genel müdürün önünde bekliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dhmi ~ 2 yıl önce
geçen yıl ki yalanlara kızıp istifa edenler ne mantıktır geri üye oldu. arff ve güvenlik kandırılmaya doymuyor. tıpış tıpış uçms ye yattılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dhmi ~ 2 yıl önce
Hak hukuk hak getire, DHMİ çalışanlarını tebrik ediyorum onca baskı tehtit,yalan, dolan, tayin terfi umuduna rağmen sarı ve paralel sendikaya ödünç yetki verdiler. gelecek yıl daha önemli görelim ne yapacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000