15 Nisan 2015, Çarşamba 10:05:11

DHMİ’DE SKANDAL ATAMA!

Trabzon doğumlu DHMİ Ordu-Giresun Havalimanı Müdürü İsa Gençoğlu, memleketi yüzünden istenmeyen adam ilan edildi, havaalanına Ordulu müdür tayin edildi.
  • Cihatında en yakın arkadaşı olarak İsa amcaya işinde başarılar diliyorum
  • trabzonlular 50 yıldır türkiyenin tüm kaymak noktalarının keyfini sürüyorlar başarılı olarak anılıyorlar bu havalimanına da saldırdılar ve işe alınan personelin büyük kısmını kendi memleketinden getirdiler ama şimdi durum değişmeye başladı yani o çevreler baskı yapmakta haklıdırlar
  • Sendikalar ne çekiyorsa Müdür olmak isteyenlerden çekiyor. Herkes Müdür olmak istiyor. Adam sendikaya üye oluyor kısa bir süre sonra Müdürlük için uğraşıyor. Görevde Yükselme Sınavı olursa fena olmaz. En azından personelin uzun bir zaman Müdürlük talebi olmaz. Sınavı kazan Müdür ol. Partilerin ve Sendikaların kapısında yatana kadar ders çalış sınava gir alnının teri ile Müdür ol. Kimseye minnet borcun olmasın....
  • Sendikalar eğer adalet sağlamak istiyorsa en yakın zamanda Görevde Yükselme Sınavı açtırırlar ve herkes adaletli şekilde sınava girer ve hakeden insanlar bir yerlere gelir. Memursen gerçekten adalet istiyorsa yetkili sendika olarak bu işe en kısa zamanda çözüm bulur. Sendikalar üyelerini müdür yapmazlar. Müdür lük yolunu açarlar.

Trabzon doğumlu DHMİ Ordu-Giresun Havalimanı Müdürü İsa Gençoğlu, memleketi yüzünden istenmeyen adam ilan edildi, havaalanına Ordulu müdür tayin edildi.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın deniz doldurularak inşa edilen ilk havalimanı Ordu-Giresun, açılış için gün sayarken yeni atanan müdür havaalanı açılmadan değiştirildi. Ordu Giresun Havalimanı Müdürlüğü’ne atanan İsa Gençoğlu,  sürpriz bir kararla Trabzon Havalimanı Başmüdür yardımcılığı görevine getirildi. Bu beklenmedik karanın arkasındaki iddia ise oldukça ilginçti.

İddiaya göre Trabzon doğumlu olan İsa Gençoğlu, Ordu ve Giresun illerinin ortak kullanımı için yapılan havaalanında istenmeyen adam ilan edildi. Memleketi Trabzon olduğu için yeni yapılacak havaalanına Ordu ya da Giresun doğumlu bir müdür isteyen bazı çevreler, Ulaştırma Bakanlığı ve DHMİ üzerinde baskı kurdu.

Trabzonlu birinin Ordu-Girusun Havalimanı’nda müdürlük yapmasını içine sindiremeyen çevrelerin çabaları sonuç verdi. İsa Gençoğlu, görevinden alınarak Trabzon’a atandı. Yerine ise Atatürk Havalimanı’nda nöbetçi meydan müdürlüğü görevini yürüten Ordulu Elektrik Teknikeri İsa Türkmen atandı.

©AirportHaber Özel

DHMİ’DE SKANDAL ATAMA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (75)

Can Şüyün ~ 2 yıl önce
Cihatında en yakın arkadaşı olarak İsa amcaya işinde başarılar diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atakan ~ 3 yıl önce
trabzonlular 50 yıldır türkiyenin tüm kaymak noktalarının keyfini sürüyorlar başarılı olarak anılıyorlar bu havalimanına da saldırdılar ve işe alınan personelin büyük kısmını kendi memleketinden getirdiler ama şimdi durum değişmeye başladı yani o çevreler baskı yapmakta haklıdırlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MEMURSEN ~ 3 yıl önce
Sendikalar ne çekiyorsa Müdür olmak isteyenlerden çekiyor. Herkes Müdür olmak istiyor. Adam sendikaya üye oluyor kısa bir süre sonra Müdürlük için uğraşıyor. Görevde Yükselme Sınavı olursa fena olmaz. En azından personelin uzun bir zaman Müdürlük talebi olmaz. Sınavı kazan Müdür ol. Partilerin ve Sendikaların kapısında yatana kadar ders çalış sınava gir alnının teri ile Müdür ol. Kimseye minnet borcun olmasın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SENDIKA ~ 3 yıl önce
Sendikalar eğer adalet sağlamak istiyorsa en yakın zamanda Görevde Yükselme Sınavı açtırırlar ve herkes adaletli şekilde sınava girer ve hakeden insanlar bir yerlere gelir. Memursen gerçekten adalet istiyorsa yetkili sendika olarak bu işe en kısa zamanda çözüm bulur. Sendikalar üyelerini müdür yapmazlar. Müdür lük yolunu açarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000