01 Ağustos 2017, Salı 10:35:10

DHMİ'de FETÖ şoku... Tutuklandı!

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Çanakkale Havalimanı Müdürü Metin Bölücek, Fetö operasyonu kapsamında tutuklandı.
  • Darbeye çanak tutmuşsa 15 temmuz hainler inin yanında beraber yürümüş ise Memleketine hainlik yapmışsa kim olursa olsun cezalandirilmalidir ... Metin beyin fetöye metoyle ilgisi çıkmaz zaman herkese doğruyu gosterecektir .. Hak yolunu bulunca Peki metin beyin itibari ailesinden uzakta içeride geçirdiği günler geri verilebilecek mi.. Muhsin yazıcıoğlunun fikirlerini benimseyen , rahmetlinin hayatini bilen metin bey bunu sineye cekecektir devlet dusman kazanmayacaktir ... Görevinde belki kusuru olmuştur belki , insan bu hata yapar... ama bir terör örgütü ile yakından uzaktan ilgisi olacağını dusunmuyorum
  • Bylock çıkmış ise diyecek bir şey yok. Fakat 19-25 aralıktan önce Fetoya karşı duruşu sabit olan birisiydi. Şahsen tanıdığım biri olan Metin bey'in Fetoyla bağlantılı olmasına ihtimal vermiyorum. İftiraya kurban gitme olasılığı oldukça yüksek. Bu arada hain çeteye kimin bulaşıp kimin bulaşmadığını kestirmek de oldukça zor. Ak ile karayı ayırt edilemez oldu. İnşallah öyle bir şey yoktur.
  • Müdürlüklerde LİYAKAT şart mutlaka geçmişi irdelemek gerekir..çok yazık yıllarını vermiş insanların hakkından nasıl kurtulacaklar..
  • Şimdi eğer var ise herkes binlerce kişinin vebalini alan en üst kademede ki fetöcünün cezalandırılmasını bekliyor. Diğer türlü kimsede adalete güven kalmaz.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi  Çanakkale Havalimanı Müdürü Metin Bölücek, Fetö operasyonu kapsamında tutuklandı.

2014 yılından bu yana DHMİ Çanakkale Havalimanı müdürlüğü görevini yürüten Metin Bölücek, Fetö/PDY operasyonu kapsamında tutuklanarak cezaevine konuldu.

Elazığ Havalimanı’nda da aynı görevi yürüttükten sonra Çanakkale’ye tayin edilen Bölücek ile birlikte havalimanında görevli bir güvenlik görevlisinin de tutuklandığı öğrenildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

DHMİ'de FETÖ şoku... Tutuklandı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Demir ~ 11 ay önce
Darbeye çanak tutmuşsa 15 temmuz hainler inin yanında beraber yürümüş ise Memleketine hainlik yapmışsa kim olursa olsun cezalandirilmalidir ... Metin beyin fetöye metoyle ilgisi çıkmaz zaman herkese doğruyu gosterecektir .. Hak yolunu bulunca Peki metin beyin itibari ailesinden uzakta içeride geçirdiği günler geri verilebilecek mi.. Muhsin yazıcıoğlunun fikirlerini benimseyen , rahmetlinin hayatini bilen metin bey bunu sineye cekecektir devlet dusman kazanmayacaktir ... Görevinde belki kusuru olmuştur belki , insan bu hata yapar... ama bir terör örgütü ile yakından uzaktan ilgisi olacağını dusunmuyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet ~ 11 ay önce
Bylock çıkmış ise diyecek bir şey yok. Fakat 19-25 aralıktan önce Fetoya karşı duruşu sabit olan birisiydi. Şahsen tanıdığım biri olan Metin bey'in Fetoyla bağlantılı olmasına ihtimal vermiyorum. İftiraya kurban gitme olasılığı oldukça yüksek. Bu arada hain çeteye kimin bulaşıp kimin bulaşmadığını kestirmek de oldukça zor. Ak ile karayı ayırt edilemez oldu. İnşallah öyle bir şey yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LİYAKAT ~ 12 ay önce
Müdürlüklerde LİYAKAT şart mutlaka geçmişi irdelemek gerekir..çok yazık yıllarını vermiş insanların hakkından nasıl kurtulacaklar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dhmi ~ 12 ay önce
Şimdi eğer var ise herkes binlerce kişinin vebalini alan en üst kademede ki fetöcünün cezalandırılmasını bekliyor. Diğer türlü kimsede adalete güven kalmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000