10 Mart 2014, Pazartesi 10:25:07

DHMİ’DE ATAMALAR DİDİK DİDİK EDİLECEK…

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ndeki atamalar Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan tarafından mercek alındı. Birçok atamanın şaibeli olması üzerine kuruma müfettiş gönderilmesine karar verildi.
  • Sivil Havacılık okumalımıyım kolay atanır mıyım ?
  • Dhmi de kpss baslamadan once babadan ogula gecen bir sistem varmis zamaninda bizim is yerinde adamlar hep amcaoglu dayi oglu bilmem neyin oglu adamlarda tayin derdi yok kendi illerinde guzel guzel calisiyorlar madem kpss gercegi var o zaman tayinleri duzene koy bes yil calisma sarti koy insan derki bes yil sonra gidecem der isine rahat gidip gelir ama sagolsun dhmi yonetimi torpili olana 3 ayda tayin yapar torpili olmayana surundurur ben gibi yaziklar olsun bu sisteme...
  • arkadaşlar heralde şehir atamaları ve görev sürelerinden sadece bir arkadaş madur hep boş işlerden bahsediliyor . askerlerin nasıl atama planı yaptığına bakılıp örnek alına bilir herkes her bölgede nekedar kalacağını bilir . torpili olan ölünceye kadar gittiği yerde kalmasada olur. ihtiyarların zaten yaptığı işler belli aktif meydanlarda. yollayalım az trafik olan meydanlara eşit şekilde rahatça vakit geçirsinler .kızanlar olacak fakat gerçekleri görmek lazım.sözüm torpille gelip 60 yıl tek güzelbölgede görev yapanlara.
  • Alımlar ne zaman başlar arkadaslar

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ndeki atamalar Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan tarafından mercek alındı. Birçok atamanın şaibeli olması üzerine kuruma müfettiş gönderilmesine karar verildi.

Airporthaber’in, DHMİ’de hatır işi atamalar yapıldığı şeklindeki haberi Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ı harekete geçirdi.

DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal’ın özel kalem müdürü Binnur Şahin’i Trabzon Havalimanı başmüdür yardımcılığı görevine getirmesinin bardağı taşıran son damla olduğu kaydedilirken Bakan Elvan bizzat duruma el koyma kararı aldı.

Atamalardan son derece rahatsız olduğu belirtilen Bakan Elvan, bilgisi dışında atama yapılmaması için DHMİ’ye yazılı talimat vermişti. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan bununla da kalmayıp şaibeli atamaların incelenmesi için kuruma müfettiş göndermek için çalışmalara başladı.

İnceleme yapmak üzere kuruma gelecek olan müfettişler için özel oda hazırlandığı kaydedilirken kısa süre içerisinde müfettişlerin kurumda incelemelere başlayacağı kaydedildi.

©Airporthaber.com

DHMİ’DE ATAMALAR DİDİK DİDİK EDİLECEK…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

öğrenci ~ 3 yıl önce
Sivil Havacılık okumalımıyım kolay atanır mıyım ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Dhmi de kpss baslamadan once babadan ogula gecen bir sistem varmis zamaninda bizim is yerinde adamlar hep amcaoglu dayi oglu bilmem neyin oglu adamlarda tayin derdi yok kendi illerinde guzel guzel calisiyorlar madem kpss gercegi var o zaman tayinleri duzene koy bes yil calisma sarti koy insan derki bes yil sonra gidecem der isine rahat gidip gelir ama sagolsun dhmi yonetimi torpili olana 3 ayda tayin yapar torpili olmayana surundurur ben gibi yaziklar olsun bu sisteme...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne iyi olur ~ 4 yıl önce
arkadaşlar heralde şehir atamaları ve görev sürelerinden sadece bir arkadaş madur hep boş işlerden bahsediliyor . askerlerin nasıl atama planı yaptığına bakılıp örnek alına bilir herkes her bölgede nekedar kalacağını bilir . torpili olan ölünceye kadar gittiği yerde kalmasada olur. ihtiyarların zaten yaptığı işler belli aktif meydanlarda. yollayalım az trafik olan meydanlara eşit şekilde rahatça vakit geçirsinler .kızanlar olacak fakat gerçekleri görmek lazım.sözüm torpille gelip 60 yıl tek güzelbölgede görev yapanlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy hostesler ~ 4 yıl önce
Alımlar ne zaman başlar arkadaslar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000