04 Temmuz 2017, Salı 10:18:26

DHMİ aracı apronda faciaya neden oluyordu

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne ait bir araç Atatürk Havalimanı apronunda DO&CO aracına çarptı.
  • tk.. denilen arkadaşa söylüyorum bak tüm dhmi çalışanları aynı kefeye kuyma varsa bir kuyruk acın gel aprondayım yüzüme söyle.bakalım ne kadar delikanlı birisin....
  • Durum SAW 'da da hiç farklı değil. Deli gibi kafalarına göre apron yollarını kullanıp 120km ile körük altı yollara girip bide felakete ramak kala çarpma tehlikesi atlattıkları diğer araçlara hızlı gidiyosun diyip ceza yazıyolar. Sen hızlı geliyodun ben değil diyince de , sana yetişmeye çalışıyodum yalanına sığınıyolar. Da devletin DHMİ si ha özelin HEAŞ ı hiç fark yok. Eline biraz yetki alan o yetkiyi kendi keyfine göre kullanıyor. Çingeneyi kral yapmışlar önce babasını asmış..
  • alkol kötülüklerin anasıdır!
  • VALA İŞİN GERÇEGİ ŞU HERKES ŞU D.H.M.İ.CİLERDEN O KDR BIKMIŞ Kİ Bİ OLAY YETİYOR DUYGULARIMIZI ORTAYA DÖKMEYE

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne ait bir araç Atatürk Havalimanı apronunda DO&CO aracına çarptı. DHMİ personeli tarafından kontrolsüz bir şekilde kullanılan araç DO&CO aracına hızlı bir şekilde çarpınca araç yaklaşık 10 metre uzağa savruldu. DO&CO aracının sürücüsü hastaneye kaldırıldı.

Her defasında şirketlere kural hatırlatması yaparak apronda görev yapan şoförlere ahkam kesen DHMİ, kendi şoförlerinin kuralsızlığına göz yumuyor. Bu sabah saatlerinde ölümle sonuçlanabilecek bir kaza yaşandı. DHMİ’nin Follow me (takip aracı) diye tabir edilen takip aracı 112 diye adlandırılan park alanında DO&CO aracına hızlı bir şekilde çarptı. Çarpmanın şiddeti ile DO&CO aracı 10 metre sürüklendi. DHMİ aracının sürücüsünün neden bu kadar hızlı gittiği anlaşılamazken, DO&CO aracının sürücüsü şok geçirdi.

Hastaneye kaldırılan DO&CO aracının sürücüsünün hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken, kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

DHMİ’nin apronda görev yapan şoförleri daha önce de değişik olaylara sebep olmuşlardı. DO&CO aracından defalarca kumanya alırken görüntülenmişler ancak herhangi bir müeyyide uygulanmamıştı. DHMİ yetkilileri bu durumu 'Ne kadar eğitim versek de bir türlü baş edemiyoruz' şeklinde mazeretle izah ederek sorumluluktan kaçıyor.

Airporthaber.com

DHMİ aracı apronda faciaya neden oluyordu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (90)

aproncu ~ 10 ay önce
tk.. denilen arkadaşa söylüyorum bak tüm dhmi çalışanları aynı kefeye kuyma varsa bir kuyruk acın gel aprondayım yüzüme söyle.bakalım ne kadar delikanlı birisin....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAW APRON ~ 1 yıl önce
Durum SAW 'da da hiç farklı değil. Deli gibi kafalarına göre apron yollarını kullanıp 120km ile körük altı yollara girip bide felakete ramak kala çarpma tehlikesi atlattıkları diğer araçlara hızlı gidiyosun diyip ceza yazıyolar. Sen hızlı geliyodun ben değil diyince de , sana yetişmeye çalışıyodum yalanına sığınıyolar. Da devletin DHMİ si ha özelin HEAŞ ı hiç fark yok. Eline biraz yetki alan o yetkiyi kendi keyfine göre kullanıyor. Çingeneyi kral yapmışlar önce babasını asmış..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dhmi ~ 1 yıl önce
alkol kötülüklerin anasıdır!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İŞİN GERÇEĞİ ~ 1 yıl önce
VALA İŞİN GERÇEGİ ŞU HERKES ŞU D.H.M.İ.CİLERDEN O KDR BIKMIŞ Kİ Bİ OLAY YETİYOR DUYGULARIMIZI ORTAYA DÖKMEYE

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000