18 Nisan 2015, Cumartesi 09:10:36

DHL İÇİN KİLİT NOKTA; 3. HAVALİMANI

220 ülkede 100 binden fazla çalışanı bulunan dünyanın en büyük taşımacılık şirketlerinden DHL, yüzde 22 olan pazar payını 2020'de yüzde 30'a çıkarmayı planlıyor.
  • Sevgili arkadaşlar, aklımızı kullanalım. Havalimanını yapacak şirketler kredi kullanacak. Dolar kurunun çok yükseldiği ve daha ne kadar yükseleceği belli değilken, siz olsanız hızlı bir şekilde bitirmek istermisiniz ? Peki, siyasetçiler "dolar tüm dünyada yükseliyor, bizde de ondan dolayı yükseliyor" diyerek kimi kandırmaya çalışıyor acaba? Başka bir yorum yapmayıp yanıtlarınızı görmek istiyorum.
  • 3.Havalimanı sondurumu hakkında bilgi almak isterseniz hürriyet gazetesinde son haline ait resimler mevcut.Ordu-Giresun 3 sene sürdü,son resimleri görünce 3-5 sene sürer bence.Bitmesine biterde hiç 2017 de bitecekmiş gibi gözükmüyor.
  • Mng dhl icin degil fedex icin ucmaktatir.ben kayseri dhl express de calismaktayim kargolar atlasjet ve turkish airlenes ile ist. Ucar orada. Da yine buyuk ihtimalle thy ile ya bahrain e yada bruksele gider turkiyeden giden bu kargolar yurtdisinda dhl ucagina biner anlayacaginiz dhl ucagi turkiyeye inmez cunki zarar eder
  • Çorlu ne güne duruyor?

DHL Express'in Avrupa CEO'su John Pearson'ın "süper büyüme" olarak nitelediği bu yüksek performansta asıl rolü Türkiye, Çin ve Hindistan'ın yer aldığı ülkeler üstlenecek. Pearson, bu nedenle Türkiye'yi bölgesel üs seçtiklerini ve buna yönelik yeni yatırımlar için düğmeye basıldığını söyledi.

Türkiye'de şu anda DHL Express'in yüzde 53'lük pazar payı olduğunu dile getiren Pearson, "Avrupa'da yüzde 41'lik ortalamamız var. Türkiye en yüksek oranın yer aldığı ülkeler kategorisinde" dedi.

5 YILDA 100 MİLYON EURO

3'üncü Havalimanı'nın DHL için önemine dikkat çeken Pearson, "20 bin metrekarelik bir alanda operasyon merkezi kurmak için anlaşma imzaladık" diye konuştu. Pearson'ın verdiği bilgiye göre DHL Türkiye'ye 5 yıllık süreçte en az 100 milyon euroluk yatırım yapacak.

Pearson, "10 milyon euroluk bir yatırımla Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkacak ikinci uçağımızı hayata geçirdik" diyen Pearson, "Ankara'daki yeni hizmet merkezimizin devreye girmesi de bizi pozitif anlamda daha da büyütecek" dedi. 

DHL İÇİN KİLİT NOKTA; 3. HAVALİMANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sevgili arkadaşlar, aklımızı kullanalım. Havalimanını yapacak şirketler kredi kullanacak. Dolar kurunun çok yükseldiği ve daha ne kadar yükseleceği belli değilken, siz olsanız hızlı bir şekilde bitirmek istermisiniz ? Peki, siyasetçiler "dolar tüm dünyada yükseliyor, bizde de ondan dolayı yükseliyor" diyerek kimi kandırmaya çalışıyor acaba? Başka bir yorum yapmayıp yanıtlarınızı görmek istiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
3.Havalimanı ~ 3 yıl önce
3.Havalimanı sondurumu hakkında bilgi almak isterseniz hürriyet gazetesinde son haline ait resimler mevcut.Ordu-Giresun 3 sene sürdü,son resimleri görünce 3-5 sene sürer bence.Bitmesine biterde hiç 2017 de bitecekmiş gibi gözükmüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Mng dhl icin degil fedex icin ucmaktatir.ben kayseri dhl express de calismaktayim kargolar atlasjet ve turkish airlenes ile ist. Ucar orada. Da yine buyuk ihtimalle thy ile ya bahrain e yada bruksele gider turkiyeden giden bu kargolar yurtdisinda dhl ucagina biner anlayacaginiz dhl ucagi turkiyeye inmez cunki zarar eder

Yanıtla

Kalan karakter 1000
f/o ~ 3 yıl önce
eminmisin her gece ondan 2 mng ucağı lej e ucuyor
Güya DHL ~ 3 yıl önce
sen dhl de çalıştığına eminmisin ben mng de çalışıyorum da 2 uçağımız hergün lej e gidiyor biri IST biri SAW
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Çorlu ne güne duruyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000