03 Eylül 2009, Perşembe 15:11:30

DERSİMİZ HABERCİLİK...

Bu hafta içinde AirportHaber olarak yine iki önemli habere imza attık. Bakın sonra ne oldu?
  • işinizi yapmışsınız ,övünmeyi bırakın yola devam :-))
  • "demedim mi ibrahim bu sitede iş var diye". çok beğendiğim bir site, başarılarının devamını dilerim.
  • kedikendinizi övmeyin bırakın başkaları takdir etsin..
  • Bu yüzden airporthaberin arkasinda sadik ziyaretcileriniz , okuyuculariniz oldugu sürece, sizleri son derece desteklemeye davam edecegiz. Basarilarinizin devamini diliyor, yapilan verimli emeklerinizin layikiyla positiv sekilde feedback olarak geri dönmesini arzu ederim. saygilar

Haftaya damgasını vuran haberlerin kaynağı yine AirportHaber’di.  Sektörün nabzını tutan tek kaynak olarak bu hafta da iki önemli habere imza atmayı başardık.

Neydi o haberler?

İlk olarak 31 Ağustos’ta Türk Hava Yolları’nda görevli bir kabin amirinin hırsızlık suçlamasıyla 13 Ağustos günü Hırvatistan’da tutuklandığını yazdık.

Hemen ardından ise THY’nin Tel Aviv-İstanbul seferini yapan uçağında şüpheli iki İsrailli gencin, zorla kokpite girmek istemesi haberini sizlere aktardık.

Bu iki haber havacılık sektörünün yanı sıra medyanın da gündemine bomba gibi düştü.

O dakikadan itibaren tüm medya bu haberlerin peşine düştü. Ancak AirportHaber süreçte de yine farkını gösterdi ve kabin amirinin tutuklanmasına neden olan görüntülere ilk ulaşan oldu. Güvenlik kamerası kayıtlarını AirportHaber’de görenler bu kez o görüntülerin peşine düştü. Tabiri caizse AirportHaber adeta yol gösterici oldu, ders verdi.

Görüntüler AirportHaber’de yer aldıktan saatler sonra Hürriyet, Milliyet vs… gibi gazetelere ve levha mantığıyla çalışan bazı sitelere düştü. Ancak, herkes biliyordu ki habercilikte hızlı düşünmek ve hızlı harekete geçmek önemli olandı. AirportHaber, bunu bir kez daha başardı. Yine iki önemli haberi tüm kamuoyu AirportHaber’den öğrendi.

Ama şunu yine gördük ki, AirportHaber, emek ortaya konularak çıkarılan haberlerde yine ‘es’ geçildi. Yine ismimiz zikredilmedi, yine birileri birilerinden alarak masum rolü yapmaya çalıştı.

Ancak biz bu durumdan hiç şikayet etmedik, şunu düşünüyoruz ki, biz bu hızla koştuğumuz sürece arkamızdan nal toplayanların ne yaptığının bir önemi yok…

Öger Türk Tur

DERSİMİZ HABERCİLİK...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 9 yıl önce
işinizi yapmışsınız ,övünmeyi bırakın yola devam :-))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
"demedim mi ibrahim bu sitede iş var diye". çok beğendiğim bir site, başarılarının devamını dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kedikendinizi övmeyin bırakın başkaları takdir etsin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu yüzden airporthaberin arkasinda sadik ziyaretcileriniz , okuyuculariniz oldugu sürece, sizleri son derece desteklemeye davam edecegiz. Basarilarinizin devamini diliyor, yapilan verimli emeklerinizin layikiyla positiv sekilde feedback olarak geri dönmesini arzu ederim. saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000