14 Nisan 2013, Pazar 10:30:31

DENKTAŞ: "CYPRUS AIRWAYS İÇİN HAZIRIZ"

KKTC Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş yazılı bir açıklama yaparak. "Güney Kıbrıs makamlarının %50 ortaklık kabul etmesi halinde Kıbrıs Havayollarını kurtarmak ve Kıbrıs’ta yaşayan iki halkın ortak malı yapmak için yatırımcı bulmaya hazır olduğumuzun bilinmesini isterim."dedi.
  • Sayın Denktaş Cyprusy Airways için ortak arayacağına. Zamanında KTHY için yatırmcı bulsaydı da KKTC de bulunan büyük yolcu potansiyelini Özel Sektöre Peşkeş çekilmesini ve o kadar insanın işsiz kalıp mağdur olmasını önleseydi. Babasının kemikleri sızlıyordur.
  • zaten şüphe ediyordum.....şimdi emin oldum......haram paralar yavaş yavaş cıkıyor piyasaya....
  • SERDAR BEY NİHAYET KAYINPEDERİNİN BATIRDIĞI BANKASININ PARALARINI NEREDE AKLAYACAĞINI BULDU, BULDU DA YİNE KIBRISLI TÜRKLERE BİRŞEY YOK TÜH O KADAR DA ÜMİTLENMİŞTİK :)
  • kıbrısı komple almak lazım...uçağını suyunu havasına topragımıza katmamız gerekir..sonrada türkleştirme politikası yaparız...

KKTC DP Genel Başkanı Serdar Denktaş'ın açıklaması şöyle:

"Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin içerisine düştüğü ekonomik açmazdan kurtulabilmesinin en önemli ögesi 50 yıldır sürüncemede kalan Kıbrıs sorununa çözüm bulmaktır. Bu çerçevede Kıbrıs sorunu ile ilgili yaptığımız basın açıklamamızla da paralel olarak “ilişki artırıcı önlemler” kaçınılmazdır.

Kıbrıs Havayolları’nın bu gün geldiği noktayı ve olası akıbetini Kıbrıs Türk Hava Yollarının akıbetinden farklı görmüyoruz. Ancak burada iki halk arasında ilişki artırıcı önlem için bir fırsat  da görmekteyiz.

Güney Kıbrıs makamlarının %50 ortaklık kabul etmesi halinde Kıbrıs Havayollarını kurtarmak ve Kıbrıs’ta yaşayan iki halkın ortak malı yapmak için yatırımcı bulmaya hazır olduğumuzun bilinmesini isterim."

Serdar Denktaş

 

DENKTAŞ: "CYPRUS AIRWAYS İÇİN HAZIRIZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

anka ~ 5 yıl önce
Sayın Denktaş Cyprusy Airways için ortak arayacağına. Zamanında KTHY için yatırmcı bulsaydı da KKTC de bulunan büyük yolcu potansiyelini Özel Sektöre Peşkeş çekilmesini ve o kadar insanın işsiz kalıp mağdur olmasını önleseydi. Babasının kemikleri sızlıyordur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 5 yıl önce
zaten şüphe ediyordum.....şimdi emin oldum......haram paralar yavaş yavaş cıkıyor piyasaya....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÜÇ KAĞITÇI ! ~ 5 yıl önce
SERDAR BEY NİHAYET KAYINPEDERİNİN BATIRDIĞI BANKASININ PARALARINI NEREDE AKLAYACAĞINI BULDU, BULDU DA YİNE KIBRISLI TÜRKLERE BİRŞEY YOK TÜH O KADAR DA ÜMİTLENMİŞTİK :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adayı alalım ~ 5 yıl önce
kıbrısı komple almak lazım...uçağını suyunu havasına topragımıza katmamız gerekir..sonrada türkleştirme politikası yaparız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sky ~ 5 yıl önce
sen ne içtin bize de söylesene

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000