27 Mart 2009, Cuma 14:56:00

Deniz Baykal; "Aranan bölgenin tam tersi yerde bulundu"

Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Deniz Baykal, kazaya ilişkin açıklamada bulundu.
  • Yanlış olan birşeyler değil çok şeyler var.İnsanlar göz göre göre öldüler.İHA muhabirinin konuşması hala kulaklarımızda.
  • Herkez elinden geleni yapmistir, onlari kurtarmaya gidenler bilene ölümle karsi karsiya kaldi, size yaziklar olsun.... Büyük Adami Kaybettik... Cok büyüksün Muhsin abi.... Deniz Baykal sen Muhsin yazicioglunun M sinin kadar degersiz bir insansin....
  • SİZİN YAPAMADIGINIZI 17 KOYLU VATANDAS YAPTI AMAN ONLARIDA BIZDEN ONCE NASIL BULURSUNUZ DIYE ERGENEKON KAPSAMINDA YARGILAMAYIN SAKIN..UNUTMAYIN Kİ ALLAH HERŞEYİ BİLEN VE GÖRENDİR..BU DEVRAN ELBET BİRGUN DÖNER YERE BASMAYAN O AYAKLARINIZ YERLERDE SURUNUR..
  • BBPLİYİM AKPLİLERE SESLENIYORUM SİZ BAYKALA KURBAN OLUN TAMAMMI..BİRİNİ ELEŞTİRMEN İÇİN ÖNCE ONDAN ÜSTÜN OLACAKSIN BIRAKIN BİR BAKANINIZI SIRADAN BİR İLÇE BAŞKANINIZ OLSAYDI O HELIKOPTERDE 15 DK DA BULMUSTUNUZ..AMA ALLAH BUYUK BU VEBALIN ALTINDAN KALKAMAYACAKSINIZ..PAZAR GUNU AND OLSUN Kİ SANDIKLAR YUZUNUZDE PATLAYACAK OSMANLI ŞAMARI GİBİ..

CHP Lideri Deniz Baykal; "Zor ve dağlık bir coğrafyamız var. Gerekli çalışmalar yapılıyor ama bize gelen bilgiler enkazın aranan bölgenin tam tersi bir yerde yaklaşık 20 kilometre farklı bir bölgede bulunduğu yönünde. Biz CHP olarak bu işe destek veririz. Ama yanlış olan bir şeyler var. Bu yanlış enkazın farklı bir bölgede bulunmasından da anlaşılıyor" dedi.

Deniz Baykal; "Aranan bölgenin tam tersi yerde bulundu"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 9 yıl önce
Yanlış olan birşeyler değil çok şeyler var.İnsanlar göz göre göre öldüler.İHA muhabirinin konuşması hala kulaklarımızda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Herkez elinden geleni yapmistir, onlari kurtarmaya gidenler bilene ölümle karsi karsiya kaldi, size yaziklar olsun.... Büyük Adami Kaybettik... Cok büyüksün Muhsin abi.... Deniz Baykal sen Muhsin yazicioglunun M sinin kadar degersiz bir insansin....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
SİZİN YAPAMADIGINIZI 17 KOYLU VATANDAS YAPTI AMAN ONLARIDA BIZDEN ONCE NASIL BULURSUNUZ DIYE ERGENEKON KAPSAMINDA YARGILAMAYIN SAKIN..UNUTMAYIN Kİ ALLAH HERŞEYİ BİLEN VE GÖRENDİR..BU DEVRAN ELBET BİRGUN DÖNER YERE BASMAYAN O AYAKLARINIZ YERLERDE SURUNUR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BBPLİYİM AKPLİLERE SESLENIYORUM SİZ BAYKALA KURBAN OLUN TAMAMMI..BİRİNİ ELEŞTİRMEN İÇİN ÖNCE ONDAN ÜSTÜN OLACAKSIN BIRAKIN BİR BAKANINIZI SIRADAN BİR İLÇE BAŞKANINIZ OLSAYDI O HELIKOPTERDE 15 DK DA BULMUSTUNUZ..AMA ALLAH BUYUK BU VEBALIN ALTINDAN KALKAMAYACAKSINIZ..PAZAR GUNU AND OLSUN Kİ SANDIKLAR YUZUNUZDE PATLAYACAK OSMANLI ŞAMARI GİBİ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000