17 Ağustos 2017, Perşembe 09:09:02

Delta ve American uçakları çarpıştı

ABD'nin New York eyaletinde bir yolcu uçağının pistte kalkışa hazırlanan başka bir uçağa çarptığı belirtildi.
  • Tersi!
  • Beter olsunlar insallah
  • pilot asker kokenliymis
  • Üstteki fotoda dikey stabilizer lacivert alttaki resimde kırmızı. B757in dikey stabilizer hasar aldı diye haber yapıyorsun (b737 in wingletinin oraya ulaşması imkansız) altta yatay stabilizer hasar almış gözüküyor. Lütfen okuyucuya biraz saygı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) New York eyaletinde bir yolcu uçağının pistte kalkışa hazırlanan başka bir uçağa çarptığı belirtildi.

Delta Havayollarına ait bir uçağın, kalkışa hazırlanan Amerikan Havayollarına ait bir uçağa çarptığı ve hasar oluştuğu belirtildi. 

Delta Havayolları'na ait Boeing B737 tipi uçağının yatay stabilizesi, American Airlines'a ait Boeing B757 tipi uçağın dikey stabilizesine çarptı. İki uçakta da ciddi hasar meydana gelirken olayda yaralanan olmadığı belirtildi.Delta ve American uçakları çarpıştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Tersi doğru ~ 11 ay önce
Tersi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Katil abd ~ 11 ay önce
Beter olsunlar insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayt ~ 11 ay önce
Hükümet katil halkın ne suçu var
Ali ~ 11 ay önce
Kıskanç !
Katil abd ~ 11 ay önce
Katileri mi kiskandim? Ha ha
Ali ~ 11 ay önce
Neyi kıskandığın çok belli ! Tilki ulaşamadığı ...e meselesi. Sana acımaktan başka yapabileceğim birşey yok. Zannediyorum ABD vize başvurunu reddetti.
Katil abd ~ 11 ay önce
Avrupada yasiyoruz burda vizeler kolay veriliyo. Tr gii aylar beklemiyoruz. Hic yorma kendini. Kiskanclikmis haha
Katil abd ~ 11 ay önce
Sumuklu
kesin ~ 11 ay önce
pilot asker kokenliymis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saçmalık ~ 11 ay önce
Üstteki fotoda dikey stabilizer lacivert alttaki resimde kırmızı. B757in dikey stabilizer hasar aldı diye haber yapıyorsun (b737 in wingletinin oraya ulaşması imkansız) altta yatay stabilizer hasar almış gözüküyor. Lütfen okuyucuya biraz saygı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik ~ 11 ay önce
üsteki resim dikey stabilizer değil winglet ve anlaşıldığı gibi uçağın winglet i ile diğerinin elevatöründen başlamış içeri doğru hasarlamış.resimler aldatıcı gibi gözüküyor.
pilot ~ 11 ay önce
haber başlığındaki resim winglet alttaki kırmızı ve onun altındaki horizontal stabilizer elevator apu dan ve aynı hasar durumundan anlaşılıyor, vertical stabilizer değil lacivert olan

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000