12 Eylül 2014, Cuma 10:41:31

DAYAK VAKASINDA FLAŞ GELİŞME!

Kuveyt Büyükelçiliği yetkilileri, pilot Karakuş'un darbedilmesine ilişkin Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı
  • Yahu adam Araplar'ı kötülemiş ama cahil Türk yazarken bile t harfini küçük yazmış yuhhhh....birde pilotmuş cahil. Ders lazımsa vereyim. Thy satış memuru Volkan
  • sevgili Atatürkü, kendi şahsi ırkçı söylemlerine alet edenler,Atatürk sizin gibi ırkçı değildi,ırkçılık insanlık suçudur.
  • Münferit işler üzerinden milletleri aşağılamayın, sakin beyler.
  • Bu haberin airport haberde ne işi var,vatandaşımıza yapılan saldırıyı kınıyoruz,şiddet ve zulüm kimden gelirse lanetliyorum.

Dışişleri Bakanlığı, Kuveyt'in Ankara Büyükelçiliği  yetkililerinin, önceki gün Kurmay Yarbay Hakan Karakuş'un darbedilmesiyle ilgili  olarak bakanlığa çağrıldığını duyurdu.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Kuveyt Büyükelçiliği Ataşesi  Emad Almohaid ile pilot Karakuş arasında, 11 Eylül'de Ankara'da, trafikle ilgili  tartışma sonrasında, Karakuş'un yaralandığı belirtilirken, Karakuş'un bakanlık  tarafından aranarak kendisinden olayla ilgili bilgi alındığı ifade edildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Kuveyt'in Ankara Büyükelçisi Abdullah Abdulaziz El Duveyk Ankara  dışında olduğundan Kuveyt Büyükelçiliği yetkilileri bakanlığımıza davet edilerek,  kendilerinden izahat talep edilmiştir. Olay tüm yönleriyle emniyet ve adli  makamlarımızca araştırılmakta olup sonucuna göre gerekli girişimlerde bulunulacak  ve gelişmeler hakkında bilgi sunulacaktır."

DAYAK VAKASINDA FLAŞ GELİŞME!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yahu adam Araplar'ı kötülemiş ama cahil Türk yazarken bile t harfini küçük yazmış yuhhhh....birde pilotmuş cahil. Ders lazımsa vereyim. Thy satış memuru Volkan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
sevgili Atatürkü, kendi şahsi ırkçı söylemlerine alet edenler,Atatürk sizin gibi ırkçı değildi,ırkçılık insanlık suçudur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Münferit işler üzerinden milletleri aşağılamayın, sakin beyler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu haberin airport haberde ne işi var,vatandaşımıza yapılan saldırıyı kınıyoruz,şiddet ve zulüm kimden gelirse lanetliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000