14 Ocak 2015, Çarşamba 08:01:04

DAVUTOĞLU'NDAN YERLİ UÇAK AÇIKLAMASI

Başbakan Davutoğlu, "Milli savaş uçağı ile ilgili olarak, ön tasarım aşamasına yani kritik aşamaya geçilme kararı aldık" dedi.
  • Yüksek ahlak kavramı altimeter ile ölçülmüyor. Malesef şuan va olan durum tam aksine içleracısı. Tabiki tüm sektör böyledir demek çok yanlış. Ayrıca Türkiye'de uzay sanayi kavramı henüz yeni oluşmaya başladı. Böyle bir kültür henüz oluşmuş değil.
  • Bir cok devletler kendi ucalarini. Yapiyor. Biz niye yapmiyalim. Dunyada 500 tane universite Seciliyor. Bizim hic bir universite. Bu 500 icinde. Yer almiyor. Buna gore dusunun ucak yapip yapmiyacagimizi. Inanmiyorsaniz Ben boston kutuphanesini arastirdim 500. Universite. Icinde Cekoslovakya bulgaristan. Guney kore. Universiteleri var. benim Buyuk. Turkiye cumhuriyetinin. Hic bir universitesi yok Cok uzuldum. The best universite.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Hoca turns , smiles: "what if it happens" :))

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, "Milli savaş uçağı ile ilgili olarak, bir proje olarak daha önce alınan karar çerçevesinde ön tasarım aşamasına yani kritik aşamaya geçilme kararı aldık.

Yani şu andan itibaren Türk markalı savaş uçağı projemizin tasarım aşamasına geçilmiş bulunuyor. İnşallah 2023 yılında ilk prototip üretimini de gerçekleştirmeye kararlıyız" ifadelerini kullandı.

DAVUTOĞLU'NDAN YERLİ UÇAK AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yüksek ahlak kavramı altimeter ile ölçülmüyor. Malesef şuan va olan durum tam aksine içleracısı. Tabiki tüm sektör böyledir demek çok yanlış. Ayrıca Türkiye'de uzay sanayi kavramı henüz yeni oluşmaya başladı. Böyle bir kültür henüz oluşmuş değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bir cok devletler kendi ucalarini. Yapiyor. Biz niye yapmiyalim. Dunyada 500 tane universite Seciliyor. Bizim hic bir universite. Bu 500 icinde. Yer almiyor. Buna gore dusunun ucak yapip yapmiyacagimizi. Inanmiyorsaniz Ben boston kutuphanesini arastirdim 500. Universite. Icinde Cekoslovakya bulgaristan. Guney kore. Universiteleri var. benim Buyuk. Turkiye cumhuriyetinin. Hic bir universitesi yok Cok uzuldum. The best universite.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hoca turns , smiles: "what if it happens" :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000