30 Nisan 2015, Perşembe 18:50:32

DAVUTOĞLU'NDAN NİĞDE VE AKSARAY'A 'HAVALİMANI' MÜJDESİ

Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Niğde'de düzenlenen mitinginde halka seslendi. Davutoğlu, Niğdeliler'e havaalanı müjdesi verdi.genel seçimler öncesi düzenlediği mitinglerde bugün Niğde'deydi.
  • Nevsehir kapadokya var bosuna masraf yapiyorlar onun yerine 3 havalimani iyi ve cok guzel yapsar iyi olurdu veya nevsehir havalimani biraz daha buyetmek..
  • Rant
  • Önce mevcut havaalanlarını adam etsinler.calısana zorluk yolcuya zorluk havayollarına zorluk aşmıs başını gitmiş.ayrıca her ile bir havalimanı kampanyası yapıp benim canım çıkarak ödediğim vergileri ihale fesatlarıyla paylaşmasınlar.sabiha pist tek saatlerce havada dolaş vs bakın bu işlere.......
  • Kaçaksaraya da havaalanı yakışır aslında.

2015 yılı genel seçimleri için siyasi partilerin mitingleri devam ediyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu da partisinin Niğde mitinginde halka seslendi.

Niğdeliler'e seslenen Başbakan Ahmet Davutoğlu, Niğde ve Aksaray'ın birlikte kullanacağı havalimanı için çalışmalara başladıklarını belirtti.

Havalimanının isim konusuna da değinen Başbakan Davutoğlu, iki ilin ortak kullanacağı havalimanı isminin Hasan Dağı olabileceğini belirtti.

DAVUTOĞLU'NDAN NİĞDE VE AKSARAY'A 'HAVALİMANI' MÜJDESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Bos bosuna ~ 2 yıl önce
Nevsehir kapadokya var bosuna masraf yapiyorlar onun yerine 3 havalimani iyi ve cok guzel yapsar iyi olurdu veya nevsehir havalimani biraz daha buyetmek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Rant

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Önce mevcut havaalanlarını adam etsinler.calısana zorluk yolcuya zorluk havayollarına zorluk aşmıs başını gitmiş.ayrıca her ile bir havalimanı kampanyası yapıp benim canım çıkarak ödediğim vergileri ihale fesatlarıyla paylaşmasınlar.sabiha pist tek saatlerce havada dolaş vs bakın bu işlere.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kaçaksaraya da havaalanı yakışır aslında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000